Współpraca między portalem RepXpert a Grupą Gedore

1 kwietnia 2010, 0:00

RepXpert uruchamia nowe, piąte centrum kompetencyjne o nazwie „Narzędzia“. Jest to rezultat współpracy portalu RepXpert, spółki Schaeffler Automotive Aftermarket oraz Grupy Gedore. W nowej zakładce będą publikowane nowe informacje pomocne dla warsztatów samochodowych, dotyczące narzędzi ręcznych i specjalistycznych oraz porady dotyczące obsługi, dane techniczne i filmy.

Portal RepXpert od początku swojej działalności ściśle współpracuje z różnymi partnerami będącymi dostawcami usług. Wszystko po to, żeby warsztatom na całym świecie umożliwić dostęp do informacji istotnych przy wykonywaniu napraw.

Współpraca z Grupą Gedore rozpoczęła się w roku 2009 r., a obecnie – na początku roku 2010 na portalu RepXpert pojawiły się pierwsze wspólnie opublikowane informacje. Od tej chwili nowe centrum kompetencyjne o nazwie „Narzędzia” jest widoczne dla wszystkich użytkowników. Na razie, w języku niemieckim i angielskim.

Nowe centrum obejmuje działy: "Wiedza podstawowa", "Narzędzia ręczne", "Narzędzia specjalistyczne", "Zastosowanie" oraz "Dane techniczne", które mają ułatwić użytkownikom nawigację w centrum. W ramach wyżej wymienionych kategorii użytkownicy znajdą informacje o produktach, a także instrukcje montażu i porady BHP, czyli przykładowo na portalu będą dostępne zarówno kalkulatory do przeliczania jednostek momentu obrotowego, jak i filmy prezentujące sposób użycia, które na pewno w szczególny sposób zainteresują użytkowników, bo jaka inna forma jest bardziej zrozumiała w przekazie niż „ruchomy obraz“?

W nowym dziale platformy użytkownicy będą mogli znaleźć wiele praktycznych informacji, wskazówek oraz opisów zastosowań. Warto dodać, że pozostałe, istniejące centra są także cały czas rozszerzane i rozbudowywane. Publikowane są w nich również nowe filmy o stosowanych technikach, informacje serwisowe i wiele innych nowości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!