Mechanik Roku 2010

9 kwietnia 2010, 0:00

Suzuki SX4 oraz tytuł najlepszego w branży czeka na tegorocznego zwycięzcę konkursu Mechanik Roku 2010 organizowanego już po raz ósmy przez firmę Fota S.A. Partnerami konkursu oraz sponsorami nagród o łącznej wartości 300 tys. zł są znani producenci części zamiennych – Castrol, ATE, Bosch, Febi, Sachs, SKF, Kager, Expom Kwidzyn i Jurid.

Wszyscy polscy mechanicy chcący sprawdzić swoje umiejętności fachowe oraz techniczną wiedzę warsztatową, a do tego powalczyć o tytuł najlepszego, będą mieli taką okazję już od początku kwietnia tego roku. Wtedy właśnie w firmie Fota S.A. rozpoczyna się pierwszy etap rywalizacji o tytuł Mechanika Roku 2010. Będzie on trwać do końca lipca.

Mechanicy, którzy chcą wziąć w nim udział, muszą najpierw zarejestrować się, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://leader-service.pl/ls/web/pl/home/mechanik_roku/edycja_2010/. Każdy prawidłowo zarejestrowany uczestnik otrzyma login i hasło do swojego konta, na którym będzie gromadził punkty za testy wiedzy technicznej oraz za zakupy produktów sponsorów konkursu w oddziałach Foty S.A. Stu mechaników, którzy na swoich kontach zgromadzą najwięcej punktów, awansuje do półfinału konkursu.

Półfinał i finał rywalizacji zostaną rozegrane w ostatni weekend sierpnia na terenie jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli nad Bałtykiem. Gdzie konkretnie? To jeszcze niespodzianka. Oprócz konkursowych emocji na uczestników tych etapów walki o tytuł czeka wiele dodatkowych atrakcji związanych z motywem przewodnim imprezy, czyli czterema żywiołami: wodą, ogniem, powietrzem i ziemią.

A po finale, który rozstrzygnie, kto jest w tym roku najlepszym polskim mechanikiem samochodowym, nastąpi najprzyjemniejszy moment programu: wręczenie nagród laureatom. I – oczywiście, jak zawsze podczas konkursu o tytuł Mechanika Roku – na tym impreza się nie zakończy. Będzie jeszcze wiele dodatkowych niespodzianek i atrakcji. Szczegóły, już wkrótce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!