Nowe stacje DKV w Polsce, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech

23 listopada 2018, 14:21

Kartą DKV można dziś zatankować w naszym kraju na dodatkowych 120 stacjach marki Lotos, Moya, Uniwar, Citronex oraz Eko Tank. Za granicą sieć poszerzyła się o 150 dodatkowych punktów w Niemczech, 77 w Austrii, 200 we Włoszech oraz 175 w Szwajcarii.

Nowe stacje mogą być wyszukiwane zarówno poprzez mobilną aplikację „DKV”, jak i w narzędziu do planowania tras i tankowań online – „DKV Maps”.

Polska

Obecnie sieć stacji DKV w Polsce wynosi 4141 lokalizacji. Ostatnio dodane stacje oferują tzw. ceny z list (list price). Stawki za paliwo są tu do 40 gr niższe niż te wyświetlane na dystrybutorze. Z oferty korzystać mogą wszyscy klienci DKV bez dodatkowych formalności. Ceny na tych stacjach ustalane są każdego dnia, można przeglądać je w zalogowanym profilu klienta DKV COCKPIT.

– Dzięki systemowi tzw. cen z list zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości paliwo po najniższych stawkach w Polsce. Stacje paliw znajdują się na najważniejszych skrzyżowaniach w kraju oraz w obszarach przygranicznych: z Niemcami na zachodzie, z Czechami i Słowacją na południu oraz z Białorusią i Ukrainą na wschodzie. W rejonie Warszawy i wzdłuż autostrady A2 – która tworzy oś wschód-zachód między Brześciem a Frankfurtem – nasi klienci również mogą zaopatrywać się w paliwa na korzystnych dla nich warunkach – tłumaczy Michał Bałakier, dyrektor generalny DKV Euro Service Polska.

Niemcy i Austria

Posiadacze karty DKV od kilku dni mogą używać jej do płatności na dodatkowych 150 stacjach Aral, co otwiera przed nimi praktycznie wszystkie punkty tej marki w Niemczech (92% pokrycia sieci). Tym samym liczba stacji DKV w tym kraju wzrosła do 13 200 punktów.

Także w Austrii, pod koniec października, do sieci DKV dołączono 77 stacji marki A1. Przy pomocy karty DKV można tu m.in. kupować paliwo oraz opłacać myjnie. Stacje A1 znajdują się w regionach: Styria, Carinthia, Burgenland oraz Górna i Dolna Austria. Punkty te są lubiane przez kierowców, bo oferują nowoczesne zaplecze techniczne oraz wysokiej jakości paliwa, dostępne w korzystnych cenach.  Łączna liczba stacji DKV w Austrii wynosi dzisiaj 1 411 stacji, co stanowi 50% wszystkich stacji paliw w tym kraju.

Włochy i Szwajcaria

Za granicą klienci DKV mogą tankować na dodatkowych stacjach we Włoszech i w Szwajcarii. We Włoszech jest to 200 punktów marki Eni. Tamtejsza sieć rozszerzyła się tym samym do liczby 7407 stacji. W Szwajcarii kartą DKV można płacić na 175 dodatkowych stacjach marki TamOil. Klienci DKV mają tu więc do dyspozycji ogółem 521 punktów.

– Poprzez ciągłą integrację z nowymi stacjami, zapewniamy klientom najszerszą sieć akceptacji dostępną przy pomocy jednej, niezależnej karty paliwowo-serwisowej. Priorytetami dla DKV były zawsze jakość oraz kompleksowość naszych usług. Umowy z nowymi partnerami są tego najlepszym przykładem – podsumowuje Michał Bałakier.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!