System Kögel FastSlider już dostępny

28 listopada 2018, 14:21

Opcjonalny system Kögel FastSlider dedykowany do plandek przesuwnych jest już dostępny dla wielu wariantów naczep skrzyniowych Kögel Cargo, Mega i Lightplus generacji NOVUM.

Ten system szybkiego otwierania i zamykania składa się ze wzmocnionej, minikłonicami, plandeki, która spełnia wymagania normy DIN-EN-12642-Code-XL dotyczące wytrzymałości konstrukcji. Przednia część posiada szybko zamykającą dźwignię, za pomocą której plandeka może być otwierana i zamykana w ciągu kilku sekund, z tyłu zastosowano sprawdzony wałek napinający Kögel i grzechotkę. Kögel Mega wykorzystuje wałek napinający i grzechotkę z przodu i z tyłu.

Dzięki temu systemowi firma Kögel reaguje na wymagania przemysłu motoryzacyjnego oraz branży napojów w zakresie skrócenia czasu załadunku.

System plandeki przesuwnej

Kögel FastSlider to lekki bezklamrowy system przesuwu plandek, łatwy w użyciu podczas czynności otwierania i zamykania. Rolki zapewniają płynną pracę plandeki – u góry prowadzone są przez aluminiowy pas dachowy, który można łączyć z podnoszonym dachem. Poniżej znajduje się stalowy profil, który jest przykręcony do boku obrzeża ramy. Plandeka po otwarciu wykonuje w ten sposób ruch falowy i składa się bardzo ciasno. Dzięki temu rozwiązaniu niepotrzebne jest podtrzymywanie ruszających się plandek czy czyszczenie brudnych klamer.

System Kögel FastSlider może być używany z jednej lub dwóch stron i może być dostosowany do wielu wymagań logistycznych, takich jak automotive, napoje lub palety. W przypadku zastosowania tylko z jednej strony, opcjonalny system Kögel FastSlider obejmuje zintegrowaną plandekę dachową Kögel Strong & Go oraz plandekę boczną, która odpowiada wytycznym certyfikatu Daimler 9.5. Jeśli naczepa jest wyposażona w system Kögel FastSlider po obu stronach, zostanie również wyposażona w zintegrowaną plandekę dachową Kögel Strong & Go.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!