Przewody wtryskowe marki Diesel Technic

, 4 grudnia 2018, 10:21

Celem przewodów wtryskowych jest transport paliwa z pompy wtryskowej do wtryskiwaczy silnika spalinowego. Ważne jest także, aby przewody wtryskowe działały bez utraty ciśnienia i bez ograniczeń przepływu. 

Firma Diesel Technic prezentuje zestaw przewodów wtryskiwaczy oznaczonych numerem referencyjnym 3.92001, charakteryzujących się odpowiednią krzywizną i dopasowaniem, a także sprawdzoną jakością stali.

Zestaw linii wtryskowej 3.92001 dostarczany jest w komplecie z wstępnie zamontowanymi zaciskami z żarodopornego Vitonu. Wyposażony jest on także w uchwyt z kutymi nakrętkami co ma zapewnić odpowiednie zamocowanie do przystawek.

Tips & Tricks

Ważne, aby przewody wtryskowe i nakrętki zostały zainstalowane bez naprężeń. W tym celu należy częściowi zdemontować dołączone elementy zestawu. Nie powinny być natomiast demontowane poszczególne linie wtryskowe zestawu. Przewody nie mogą być wygięte, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzeń wewnętrznych. Po zakończeniu montażu należy odpowiednio wyregulować wspornik montażowy, a wszystko sprawdzić podczas próby szczelności.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!