Honour – nowe opony agro w Inter Cars

14 grudnia 2018, 9:53

Inter Cars rozszerzył swoją ofertę opon. Do portfolio dołączył Qingdao Aonuo Tyre – producent marki Honour, który specjalizuje się w oponach przemysłowych, rolniczych oraz ciężarowych. 

Qingdao Aonuo Tyre produkcją opon i felg zajmuje się od ponad 20 lat. Na początku istnienia firma prowadziła ekspansywną sprzedaż na rynkach azjatyckich i amerykańskich, od kilku lat stopniowo wkracza również na rynek europejski. Główna fabryka została otwarta w 1998 roku, następnie jej teren podzielono na trzy części, wydzielając oddzielne segmenty produkcji opon przemysłowych, ciężarowych oraz felg. Według firmy zwiększyło to wydajność oraz uporządkowało procesy logistyczne, dzięki czemu przedsiębiorstwo efektywniej wykorzystuje środki finansowe na rozwój. W roku 2016 zainwestowano w automatyzację procesów produkcyjnych, przeznaczając środki na zakup inteligentnych maszyn i znacznie zwiększając wydajność produkcji.

Opisy bieżników stosowanych w oponach Honour:

 • 14.00-24 16PR TL G2/L2
  Charakterystyczny bieżnik przemysłowy G2/L2 zapewnia wysoką trakcję dzięki odpowiedniemu kątowi pochylenia żeber, a także dzięki specjalnemu zaokrągleniu bieżnika w jego środkowej części. Opona bardzo dobrze sprawdza się w użytku drogowym.
 • 12-16.5 12PR TL SKS-1
  SKS-1 to typowy bieżnik opony mającej swoje zastosowanie w urządzeniach przemysłowych typu Skid Steer, takich jak Bobcat czy Cat. Trakcyjny bieżnik opony przekłada się na bardzo dobre prowadzenie maszyny nawet w wymagających warunkach. Opony dostępne również we wzmocnionych 14-płóciennych wersjach.
 • 23.1.26 18PR TL R1
  Charakterystyczny bieżnik R1 stosowany w rolnictwie zapewnia oponie Honour bardzo dobrą trakcję w każdych warunkach użytkowania. Równomierne przyleganie opony do podłoża zmniejsza zużycie paliwa podczas prac polowych. Wzmocniona konstrukcja ścian bocznych opony R1 przekłada się na pewność użytkowania i komfort jazdy.
 • 16.9-24 16PR TL R4
  Opona z bieżnikiem R4 to typowy produkt z zastosowaniem do maszyn przemysłowych pracujących na różnych nawierzchniach – opona bardzo dobrze sprawdza się w użytku drogowym z racji większej ilości gumy w środkowej części bieżnika, a także na bardziej wymagającym podłożu dzięki odpowiedniemu kątowi pochylenia żeber na barkach opony. Wzmocniona drutówka opony oraz wytrzymała przemysłowa konstrukcja zapewniają pewność użytkowania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!