Wizyta SAF-INFOMOBIL w Polsce

16 lipca 2010, 0:00

W dniach od 14 do 25 czerwca br. firma SAF-HOLLAND Polska sp. z o.o. zorganizowała cykl spotkań na których prezentowano najważniejsze produkty ze aktualnej oferty firmy. Wizyty zostały zaplanowane w oddziałach Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

W pierwszym tygodniu specjalistyczny pojazd z eksponatami – SAF-INFOMOBIL odwiedził obiekty na południu Polski, w drugim tygodniu odwiedziny miały miejsce w oddziałach na terenie centralnej Polski. W spotkaniach wzięło udział kilkaset osób, którym podczas szkoleń zaprezentowano całą gamę produktów SAF-HOLLAND.

Obecnie należą do grupy takie marki jak SAF, HOLLAND, GF, TRILEX, NEWAY. Ważnym punktem każdego spotkania była prezentacja eksponatów umieszczonych w INFOMOBILU.

W trakcie spotkań uczestnicy mieli możliwość uzyskania informacji o najnowszych produktach (np. zestawy naprawcze do piast), zasadach doboru części itp. Wizyty kończyły się dyskusjami, których efektem na pewno będzie lepsza identyfikacja marki SAF-HOLLAND na polskim rynku. Z drugiej strony zostały uzyskane informacje o potrzebach klientów. Uczestnicy wśród których poza handlowcami byli użytkownicy dużych flot oraz przedstawiciele warsztatów w swoich wypowiedziach podkreślali, że takie spotkania są ich zdaniem bardzo potrzebne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!