Dealer Roku 2018: Volvo Group Truck Center Dąbrowa

29 stycznia 2019, 15:21

Podczas dorocznej konferencji dealerów w Józefowie, uhonorowano najlepszego dealera Volvo Trucks w Polsce. Tytuł zdobył serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa, który jest laureatem tej nagrody po raz czwarty w 15-letniej historii tego konkursu.

Co roku w rywalizacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno własne, jak i te należące do autoryzowanych partnerów firmy. Styczniowa konferencja zgromadziła 220 uczestników – dealerów, pracowników i partnerów biznesowych.

Serwis Volvo Group Truck Center Dąbrowa w ub. roku wyróżnił się najlepszą obsługą klienta i wynikami sprzedaży części oraz usług, dlatego został tak oceniony przez kapitułę konkursu.

Zwycięski serwis, wraz z tytułem, zdobył także przechodnie trofeum, które w tym roku zyskało zupełnie nową formę, jeszcze bardziej odzwierciedlającą działalność autoryzowanych punktów obsługi.

– Na wynik miały wpływ m.in.: realizacja planu rocznego zakupów oryginalnych części zamiennych, wyniki sprzedaży, udział w kampaniach sprzedażowych, poziom satysfakcji klientów, czas wykonywania napraw awaryjnych w ramach działalności VAS – wymienia Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland.

W czasie konferencji zostały zaprezentowane również wyniki za 2018 rok oraz omówione plany i wyzwania na rok bieżący. Konferencję dealerów wzbogaciły targi dostawców narzędzi, akcesoriów, olei i wyposażenia dodatkowego do samochodów ciężarowych, którzy zaprezentowali bardzo bogaty wybór swoich produktów i usług. Partnerami głównymi konferencji byli przedstawiciele marek Berner, Eberspacher oraz Texaco.

Nagrody w pozostałych kategoriach:

  • Przedstawiciel Handlowy Roku 2018 (w ramach niezależnej sieci agencyjnej) – Sebastian Maciejewski z Nijhof-Wassink
  • Najwyższa Jakość Obsługi Klienta w roku 2018 – TMiK Tomasz Dzida, Oddział Bełk
  • Skuteczność Napraw Awaryjnych – Repair Dealer Roku 2018 – Nijhof-Wassink, Oddział Rzgów
  • Największa Sprzedaż Kontraktów Serwisowych w roku 2018 – Volvo Group Truck Center Pietrzykowice

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!