Nowi członkowie sieci Q-Service Truck

5 lutego 2019, 10:26

Do grona serwisów zrzeszonych w międzynarodowej sieci Q-Service Truck dołączyli kolejni specjaliści zajmujący się naprawą pojazdów użytkowych. Warsztaty z Polski, Ukrainy i Litwy oficjalnie powitane zostały podczas gali zorganizowanej z okazji 20-lecia sieci QST, która odbyła się w Hotelu Arłamów w dniach 11-13 stycznia. 

W styczniu podczas świętowania 20-lecia istnienia sieci, zorganizowanej w Arłamowie, do jej grona przyjęto 4 nowe serwisy z Polski. Łącznie w Polsce sieć Q-Service Truck to 76 warsztatów. To najwięcej spośród 7 rynków, na których obecna jest owa organizacja. Co powoduje, że warsztaty decydują się dołączyć do jej struktur?

– To przede wszystkim dostęp do wiedzy i doświadczeń kolegów z innych warsztatów, ale nie tylko. Jesteśmy wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni do współpracy – Adam Adamczyk z serwisu TTS Group.

– Rozpoznawalność marki i szeroka świadomość klientów odnośnie standardów panujących w sieci, to dwa najważniejsze elementy, które pomogły mi podjąć decyzję o dołączeniu do Q-Service Truck. Liczę na to, że mój serwis będzie rozwijał się równie szybko, jak rozwijała się cała sieć – Karol Mazur, właściciel Mazur Truck-Serwis.

– Dla mnie kluczową sprawą jest dostępność części. Prowadzę warsztat zajmujący się serwisem ciężarówek, autobusów i autokarów, więc czas jest dla mnie i moich klientów bardzo ważny. Nie bez znaczenia są również wszystkie elementy dotyczące różnego rodzaju programów i promocji -Tomasz Torba, właściciel warsztatu Monster Truck Service z Krakowa.

– Jestem pozytywnie nastawiony i cieszę się, że mogłem dołączyć do tego grona. Liczę, że moi klienci również to docenią, ponieważ oni także zyskują na tej kooperacji. Teraz, jeśli ich pojazd ulegnie awarii gdzieś na drugim końcu kraju lub nawet w Europie, to z czystym sumieniem mogę polecić naprawę w innym z warsztatów należących do sieci – Paweł Połeć z P.U.H. PRYMUS.

Podczas gali do grona warsztatów przyjęte zostały również dwa serwisy z innych części Europy – Litwy i Ukrainy.

Obecnie Q-Service Truck, to największa międzynarodowa sieć warsztatów niezależnych zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych. Serwisy obecne są w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, a także na Ukrainie, Litwie i Węgrzech.

W sumie to 170 punktów na mapie Europy. Zgodnie z deklaracją włodarzy, którą złożyli na gali w Arłamowie, sieć ma ambicje i chęci, aby nadal się rozrastać.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!