Nowa wersja oprogramowania TEXA

25 sierpnia 2010, 0:00

Dostępna jest już nowa wersja oprogramowania IDC3 – IDC3 Pocket dla środowiska Truck. Umożliwia naprawy nowych systemów, korzystanie z nowych funkcji diagnostycznych oraz nowych schematów elektrycznych i kart systemów. Zawiera także aktualizacje firmware”u sprzętu diagnostycznego.


Dla modeli serii R oraz P marki Scania wprowadzono bardzo bogatą aktualizację obejmującą możliwość diagnostyki ponad 20 systemów, w tym ABS, alarmu, klimatyzacji, wyposażenia nadwozia, regulacji silnika pojazdu i wielu innych.

Diagnostyka marki DAF rozszerzyła się m.in. o immobiliser i sterowanie 3 osi. W przypadku Isuzu: ABS, airbag, skrzynię automatyczną. Modele MAN L2000 i LE2000 – system ABS, klimatyzację, ogrzewanie pomocnicze i inne. Aktualizacja obejmuje ponad 50 modeli pojazdów różnych marek, dodatkowo poszerzając pokrycie w zakresie samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep i autobusów (autobusów MAN, Solbus, Scania, Mercedes, Irisbus i innych).Wprowadzono także 36 nowych schematów elektrycznych.

Do oprogramowania Truck dodana została funkcja Demo, która pozwala na symulację diagnostyki w takiej formie, w jakiej widoczna jest ona przy podłączonym pojeździe i skontrolowanie parametrów, błędów, aktywacji i ustawień. Ułatwia ona przeprowadzanie prezentacji i jednocześnie zapoznawanie się z zawartością oprogramowania diagnostycznego. Funkcja ta dostępna jest na wybranych modelach, których lista będzie stopniowo poszerzana. Obecnie udostępnione są wybrane modele i systemy marek Scania, MAN, Mercedes, DAF, Iveco, Freightliner i Renault. Wskazówek jak korzystać z tej funkcji udziela Infolinia techniczna Texa Poland, tel. 012 263 10 12.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!