50 pojazdów na 50-lecie Scania V8

18 lutego 2019, 12:08

Limitowana edycja pojazdów w specjalnym, jubileuszowym oklejeniu jest dostępna dla klientów Scania w Polsce, którzy zdecydują się w 2019 r. na zakup pojazdu z silnikiem V8. Kampania jest związana z obchodami rocznicy 50-lecia istnienia silników V8.

– Legendarny silnik Scania V8 zadebiutował na rynku w 1969 r. i od razu zrewolucjonizował transport międzynarodowy w Europie. Na początku największe wrażenie robiły jego doskonałe osiągi. Następnie użytkownicy docenili jego trwałość i niezawodność. Nasi klienci mogą cieszyć się przyśpieszeniem, mocą i jakością V8 już od pół wieku. Pragniemy uczcić tę okazję oferując im możliwość skorzystania z unikalnego oklejenia – komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

Nowa generacja silników V8 Euro 6 została wprowadzona do oferty Scania w 2017 r. Silniki są obecnie dostępne w wersjach o mocy 520, 580, 650 i 730 KM.

Silniki Scania V8 zapewniają korzystny koszt użytkowania, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o niskim zużyciu paliwa i łatwej obsłudze, zwiększającej dyspozycyjność. Silniki Scania V8 nowej generacji wpisują się w trend zrównoważonych rozwiązań transportowych poprzez wykorzystywanie dłuższych, cięższych pojazdów o obniżonym wskaźniku emisji CO2 na tonę. Silnik Scania V8 może być zasilany HVO.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!