Jak bezpiecznie przechowywać AdBlue?

25 marca 2019, 12:45

Firma BlueMaster oferuje zbiorniki umożliwiające bezpieczne przechowywanie płynu AdBlue.  

Zbiorniki BlueMaster firmy Kingspan występują w pojemnościach od 2 500 do 9 000 litrów. Ich typoszereg cechuje się szerokim wyborem dostępnych pojemności oraz zróżnicowanym wyposażeniem produktu. Zbiorniki wyposażone są w pompy, pistolety, przepływomierze i przewody dystrybucyjne odporne na działanie AdBlue/NOXy.

Jednopłaszczowe zbiorniki BlueMaster dedykowane są do posadowienia w miejscach, w których różnica temperatur waha się pomiędzy: -11,5 a +30°C (przy temperaturze -11,5°C może nastąpić krystalizacja cieczy, z kolei przy przekroczeniu 30°C AdBlue/NOXy traci parametry jakościowe zgodne z normą ISO2224.). Zbiorniki dwupłaszczowe mogą być stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, ponieważ ich standardowe wyposażenie zawiera automatyczne ogrzewanie oraz wentylację.

Produkty BlueMaster oferują zachowanie czystości i jakości przechowywanego AdBlue/NOXy. Rozwiązania Kingspan tym samym spełniają wymagania dotyczące prawidłowego przechowywania substancji, zgodnie z ich właściwościami chemicznymi.

Zbiorniki z serii BlueMaster rekomendowane są przez producenta NOXy Grupę Azoty, jako bezpieczny sposób jego przechowywania oraz dystrybucji. Są dostępne w ofercie firy Inter Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!