Rosnące zainteresowanie felgami Xlite

14 października 2010, 0:00

Podczas targów IAA w Hannoverze stoisko Motor Wheel Service odwiedziło ponad 500 zwiedzających, zainteresowanych nową linią kutych felg aluminiowych do samochodów ciężarowych oraz naczep marki Xlite.

– „Ponad roczne przygotowania do targów IAA 2010 oraz ciężka praca przyniosły sukces, który w przeciągu kilku miesięcy przyniesie firmie oczekiwane zyski” – cieszył się Paweł Siwek, European Sales Executive w Motor Wheels Service – „Otrzymaliśmy kilkadziesiąt zapytań ofertowych oraz kilka zamówień na felgi od firm transportowych oraz producentów naczep z całej Europy” – dodał.

Targi były okazja do spotkań z dystrybutorami felg Xlite takimi jak FEV – Francja, SAF Holland – Polska czy też Meyer Lissendorf-Niemcy, i omówienia strategii umocnienia marki Xlite na rynku europejskim.

Kute felgi aluminiowe Xlite dostępne są w całej Europie w trzech najpopularniejszych rozmiarach 17.5, 19.5 oraz 22.5. Rodzaje wykończeń to: matowe, polerowane oraz Xbrite.
Więcej na www.xlitewheels.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.203.*, 19 października 2010, 0:00 0 0

Z tego co wiem felgi te były już w 2009 roku nagrodą w konkursie Master Truck

Odpowiedz