PTV współpracuje z TomTom

15 listopada 2010, 0:00

TomTom będzie dostarczał zawartość lokalizacyjną i nawigacyjną spółce Planung Transport Verkehr. Firma PTV będzie pobierała dane z globalnej bazy danych MultiNet. Mogą one wspomagać optymalizację działalności logistycznej za pomocą mapowych baz danych.

Teraz na mapach map&guide znajdzie się więcej punktów POI oraz określać ograniczenia prędkości na odcinkach dróg. Produkt informatyczny uzyskany z połączenia i przetworzenia ponad 2 trylionów pomiarów dokonanych za pomocą systemu GPS pomoże przewoźnikom, kierowcom i operatorom logistycznym określać optymalną trasę przejazdu i jeszcze dokładniej przewidzieć czas przewozu transportowanych drogami osób i ładunków.

– „Zależy nam na rozszerzeniu istniejącej już współpracy z PTV. To wspaniale, że nasze mapy i zawartość lokalizacyjna, przyczyniają się do tworzenia nowych produktów spółki PTV. Dalszy rozwój współpracy z nami umożliwi tej firmie zaopatrywanie klientów w jeszcze bardziej zaawansowane pakiety rozwiązań” – powiedział Maarten van Gool, dyrektor zarządzający TomTom Licensing.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!