Gates Extra Service zmienia nazwę na Gates FleetRunner

, 27 maja 2019, 11:41

Gates wprowadza nową markę części zamiennych FleetRunner, dedykowanych do samochodów ciężarowych i autobusów. Nowa marka produktów klasy premium oferuje większe pokrycie zastosowań, sprawniejsze wyszukiwanie części online oraz zmodyfikowane opakowania.

Gates FleetRunner funkcjonuje jako renomowana marka produktów do ciężkich zastosowań w USA i Australii, a teraz zastąpi markę Gates Extra Service (ES), która była stosowana w dystrybucji tych samych części na rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Ta zmiana umożliwi Gates lepsze wykorzystanie ogólnoświatowych zasobów produkcyjnych i oferowanie jednej marki produktów dedykowanych do samochodów ciężarowych i autobusów produkowanych w USA, Australii, Europie i Chinach. Gates FleetRunner oferuje rozwiązania do samochodów ciężarowych i autobusów niezależnie od miejsca ich produkcji.

— Marka Gates Extra Service została zastąpiona przez Gates FleetRunner. Najwyższa jakość naszych produktów pozostaje bez zmian, ale teraz możemy zaproponować jedną globalną ofertę produktów do ciężkich zastosowań, korzystając z naszej silnej pozycji na OE — mówi Bert De Lange, Business Manager Heavy Duty w Gates.

Szerokie pokrycie zastosowań potwierdzają m.in. dane TecDoc, z których wynika, że oferta Gates FleetRunner pokrywa łącznie ponad 90%, a poszczególne produkty jeszcze więcej: zestawy Micro-V i paski Micro-V — 97%, paski klinowe — 94%, a napinacze i koła pasowe luźne — 90%. W ofercie Gates FleetRunner znajdą się również przewody kształtowane i termostaty.

Po wprowadzeniu marki FleetRunner Gates będzie pierwszym dostawcą na rynku oferującym narzędzie „Kit Finder” w swoim katalogu online. Po wprowadzeniu numeru części OE narzędzie „Kit Finder” przefiltruje go przez wszystkie zestawy FleetRunner, aby znaleźć odpowiedni zestaw do zamówienia. Narzędzie to ułatwi klientom wyszukiwanie części zamiennych potrzebnych do wykonania naprawy danego układu napędowego.

Teraz części do samochodów ciężarowych i autobusów będą sprzedawane w zielonych opakowaniach, a części do samochodów osobowych w czerwonych. System identyfikacji za pomocą kolorów pomoże wyeliminować błędy w doborze części.

Dodatkowo uproszczono system numeracji. Zarówno dla pasków, jak i zestawów Micro-V, oznaczenia ES zostaną zastąpione oznaczeniami HD w całej ofercie produktów Gates FleetRunner. Zmieniono również numerację pasków klinowych, aby dokładniej oznaczyć wymiary.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!