RoadShow Ford Trucks rusza w Polskę

, 18 czerwca 2019, 12:47

W związku z podpisaniem pomiędzy Ford Trucks a Q-Service Truck umowy importerskiej zakładającej sprzedaż pojazdów i dystrybucję części zamiennych na terenie Polski, obie firmy rozpoczynają ścisłą współpracę marketingową. Jednym z jej pierwszych elementów będzie tournée po naszym kraju ciężarówki szkoleniowej Ford Trucks.

RoadShow Ford Trucks rozpocznie się w ostatnim tygodniu czerwca i potrwa do 5 lipca. W tym czasie nowy F-Max odwiedzi pięć lokalizacji na Mazowszu. W pierwszym tygodniu ciężarówka stacjonowała będzie w Czosnowie w siedzibie spółki Q-Service Truck, następnie wyruszy w trasę do Annopola, Wyszkowa, Sochaczewa i Grodziska Mazowieckiego – w każdym z tych miejsc zatrzymywała się będzie na terenie filii Inter Cars.

RoadShow Ford Trucks to możliwość dokładnego obejrzenia flagowego modelu marki – F-Maxa. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zaczerpnąć fachowych informacji bezpośrednio od przedstawicieli Q-Service Truck, dowiedzieć się więcej na temat dystrybucji samochodów, a także poznać plany firmy związane z serwisowaniem pojazdów. Poza ciągnikiem siodłowym uczestnicy spotkań będą mieli okazję poznać multimedialną naczepę Ford Trucks, w której odbywać się będą indywidualne spotkania i rozmowy, prezentowane będą również filmy promocyjne, mające na celu jak najdokładniejsze ukazanie nowej ciężarowej marki wprowadzonej na polski rynek.

RoadShow Ford Trucks – plany najbliższych spotkań:

  • 25-28 czerwca (godz. 10.00 – 17.00) Czosnów, ul. Gdańska 27
  • 2 lipca (godz. 12.00 – 17.00) Warszawa, ul. Annopol 21
  • 3 lipca (godz. 12.00 – 17.00) Wyszków, ul. Świętojańska 138
  • 4 lipca (godz. 12.00 – 17.00) Sochaczew, ul. Spartańska 16
  • 5 lipca (godz. 12.00 – 16.00) Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 54B

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Hość, 28 czerwca 2019, 8:16 0 0

Egzotyczny projekt. Podobny do tego ze skuterami INCA. No cóż kto bogatemu zabroni.

Odpowiedz