TomTom poszerza ofertę serii Pro o pięciocalowe urządzania

30 marca 2011, 11:08

TomTom poinformował o dostępności trzech nowych pięciocalowych modeli nawigacji przeznaczonych do profesjonalnego wykorzystania: TomTom PRO 7150, PR0 9150, PRO 7150 Truck. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, by dostarczyć podstawowe korzyści wymagane przy biznesowych rozwiązaniach. Dodatkowo większy ekran sprawia, że obsługa urządzenia jest jeszcze łatwiejsza i przyjazna dla kierowcy.

Najnowsze modele wyposażone są w pięciocalowe ekrany Fluid Touch, które mają zapewnić klarowny obraz wyznaczonej trasy i łatwe korzystanie z funkcjonalności rozwiązania WORKsmart™. Seria PRO dostarcza nie tylko dokładne i inteligentnie wyznaczone trasy, ale również tworzy część rozwiązania WORKsmart. Dzięki temu rozwiązaniu możliwy jest rejestr przejechanych kilometrów, rejestracje czasu, raportowanie statusu pracy i wiele innych informacji.

"Większy rozmiar urządzenia sprawia, że kierowca może w jeszcze wygodniejszy sposób zarządzać zamówieniami i komunikować się ze swoim biurem. Dodatkową korzyścią jest zwiększenie rozmiaru samego ekranu" mówi Thomas Schmidt, dyrektor zarządzający w firmie TomTom Business Solutions.

Pozostałe funkcje:

– IQ Routes® i Eco Routes
– Zaawansowany Asystentem Pasa Ruchu,
– zestaw głośnomówiący i funkcja poleceń głosowych
– mapy 45 krajów
– WORKsmart: seria Pro umożliwia śledzenie pojazdów, przydzielanie zadań, zarządzanie czasem, zarządzanie zużyciem paliwa i emisją dwutlenku węgla i tworzenie raportów dla zarządu. Dodatkowo oferuje dostęp to usługi LIVE łącznie z HD Traffic.*

Dodatkowo model PRO 7150 Truckoferuje w 15 krajach wyznaczanie tras z pominięciem odcinków objętych znanymi ograniczeniami przejazdu ze względu na masę i wymiary.

Usługa LIVE jest dostępna w 33 krajach, dostępność może się różnić w zależności od kraju, dodatkowo wymagany jest abonament na dostęp do TomTom WEBFLEET.

WORKsmart™ to rozwiązanie do zarządzania flotą opracowane przez TomTom, a także innowacyjny sposób na ulepszenie zarządzania we wszystkich możliwych typach komercyjnych flot. Zapewnia ono swoim użytkownikom szeroki wybór pierwszorzędnych rozwiązań połączonych z wysokiej jakości profesjonalnym serwisem. Sercem tego rozwiązania jest TomTom WEBFLEET®.

Ceny

Cena sugerowana PRO 7150 – 359 euro
Cena sugerowana PRO 9150 – 429 euro
Cena sugerowana PRO 7150 Truck – 399 euro

Modele PRO 7150, PRO 9150 i PRO 7150 Truck są dostępne u autoryzowanych partnerów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!