Nawigacja Garmin dēzl 560 LT dedykowana dla kierowców ciężarówek

31 marca 2011, 10:15

Garmin International Inc. prezentuje nową serię nawigacji dēzl. Produkty charakteryzuje większy ekran, wbudowany głośnik, bezpłatna usługa LifeTime Traffic oraz zestaw funkcji opracowanych specjalnie z myślą o kierowcach ciężarówek.

Model Garmin dēzl 560LT z najnowszej serii wyposażono w 5 calowy i czytelny ekran oraz głośniki o zwiększonej mocy. Dodatkowo dēzl oferuje dostęp do obszernej bazy przydatnych punktów POI, informacji na temat ograniczeń dla samochodów ciężarowych (dostępność i zakres wymienionych usług zależny jest od kraju na obszarze którego korzystamy z urządzenia.) oraz rozbudowane opcje planowania i kalkulowania trasy, bazujące na technologii Garmin nüRoute.

„Seria produktów dēzl jest projektowana ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i wymagań stawianych przez firmy z sektora transportowego,” powiedział Jakub Szałamacha, marketing manager Garmin Polska „Duży i czytelny ekran, wbudowany głośnik czy też szereg funkcji, które pozwolą kierowcy ciężarówki na znaczne oszczędności czasu, paliwa i pieniędzy, to najważniejsze zalety naszej najnowszej nawigacji.”

 

Dēzl 560LT pozwala na wyświetlanie na bieżąco informacji na temat danej trasy, z uwzględnieniem remontowanych odcinków czy ewentualnych opóźnień w ruchu, sugerując przy tym najkorzystniejszą trasę – wszystko dzięki zintegrowanemu odbiornikowi TMC. Usługa Lifetime Traffic gwarantuje bezpłatną, bezterminową subskrypcję komunikatów drogowych zapewniając nieograniczony dostęp do komunikatów o aktualnej sytuacji na drodze (informacje o ruchu drogowym nie są dostępne na wszystkich obszarach).

Nawigacja dēzl to również narzędzie, które pozwoli na monitorowanie trasy z uwzględnieniem zużycia paliwa. Automatycznie zapisywane w archiwum dane dotyczące długości drogi umożliwiają określenie zużycia paliwa na poszczególnych jej odcinkach.

Każdy użytkownik, za pomocą przyznawanych gwiazdek – od 1 do 5 – może prowadzić własne rankingi punktów POI. Po podłączeniu urządzenia komputera z dostępem do internetu i zalogowaniu się na stronie myGarmin, nasz osobisty ranking jest dodawany do istniejącej bazy i jednocześnie pobierane są informacje o rankingach innych użytkowników. Dzięki temu zyskujemy dostęp do bazy rankingów punktów POI.

Użytkownik ma również możliwość dostosowania głównego menu do własnych preferencji wybierając te ikony, z których najczęściej korzysta. Pozwala to na szybszą i bardziej intuicyjną obsługę urządzenia. 

Sugerowana cena detaliczna dla dēzl 560LT wynosi 1599 PLN.

Więcej informacji na  www.garmin.com
 

 

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!