Odpowiedź pracowników MANN+HUMMEL na tragedię w Japonii

7 kwietnia 2011, 16:13

Firma MANN+HUMMEL prowadzi wśród swoich pracowników w przeszło 40 miejscach na świecie akcję polegającą na zbieraniu środków na pomoc kolegom z MANN+HUMMEL w Japonii. Do dnia 6 kwietnia, na specjalnie stworzonych kontach udało się zebrać około 50 000 EUR. MANN+HUMMEL podwoił tę kwotę i dzięki temu do Japonii ma zostać przekazana kwota przeszło 100 000 EUR.

„Koledzy na całym świecie byli i wciąż są wstrząśnięci tragedią, przez którą muszą przejść mieszkańcy Japonii” – mówi Frank B. Jehle, zastępca Prezesa MANN+HUMMEL, opisując nastroje panujące wśród pracowników.

Pracownicy MANN+HUMELL okazują swoją solidarność na kilka sposobów. Część z nich przekazuje pieniądze na specjalne konta bankowe, zbierają puszki w firmowych restauracjach. W Dolnej Bawarii w Niedzielę Palmową zostanie zorganizowany koncert charytatywny. Pracownicy, którzy wezmą udział w koncercie cieszą się, że firma postanowiła podwoić środki zebrane podczas akcji.

Ponadto firma przekazała pięciocyfrową kwotę jako początkowe wsparcie dla akcji zapomogowych japońskiej fabryki MANN+HUMMEL.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!