Szkolenia z eco drivingu podczas Tygodnia Vito i Viano

6 maja 2011, 10:07

Podczas Tygodnia Mistrzów w salonach Mercedes-Benz (9-14 maja), każdy właściciel samochodu dostawczego lub vana dowolnej marki będzie mógł skorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy Mercedesami Vito i Viano.

Podczas Tygodnia z Vito i Viano od 9 do 14 maja 2011 w salonach Mercedes-Benz, wszyscy właściciele pojazdów dostawczych, którzy odwiedzą salony Mercedes-Benz, będą mogli skorzystać z eko-treningu. Później otrzymają dyplomy-certyfikaty z informacją o zasadach ekonomicznej jazdy. Każdy dealer wyłoni „Mistrza ekonomicznej jazdy”, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

– „Wszystkim nam trudno zaakceptować fakt, że za litr paliwa przyszło nam płacić ponad 5 zł. Możemy jednak zmienić niektóre nasze złe nawyki i zaoszczędzić paliwa. Dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić właścicieli wszystkich samochodów dostawczych na bezpłatne, kilkudziesięciominutowe szkolenia z ekonomicznej jazdy naszymi modelami. Podczas Tygodnia z Vito i Viano zapraszamy zarówno naszych klientów jak i użytkowników dostawczych Volkswagenów, Renault, Fiatów, Iveco, Fordów, Citroenów, Peugeotów do naszych salonów, gdzie będą czekać specjalnie przygotowane, nowe Mercedesy Vito i nasi wykwalifikowani trenerzy. Te kilkadziesiąt minut poświęconych na trening będzie miało wymierne korzyści już przy następnym tankowaniu. Można oszczędzić nawet kilka tysięcy zł rocznie” – powiedział Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z oferty bezpłatnego, jednodniowego użyczenia Mercedesa Vito lub Mercedesa Viano. Dla posiadaczy aut dostawczych Mercedes-Benz przygotowano oferty ASO: czyszczenie klimatyzacji za 1 zł brutto lub 200 zł na zakup części i usług serwisowych w ASO.

Vito oferowany jest z silnikami CDI o mocy od 95 do 258 KM, a na życzenie dostępny jest pakiet BlueEFFICIENCY, dodatkowo zmniejszający zużycie paliwa. Pakiet ten jest wyposażeniem standardowym z silnikami CDI 2.0 135 KM, CDI 2.2 163 KM oraz CDI V6 o mocy 224 KM.

Pakiet BlueEFFICIENCY zmniejsza zużycie paliwa dzięki zastosowaniu 6-stopniowej skrzyni biegów, funkcji Start-Stop, pompy wspomagania układu kierowniczego, czy opon o zmniejszonym oporze toczenia).


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!