Idzie zima: wygraj polar od Nissens

, 26 listopada 2019, 8:19

Trzy ciepłe polary od firmy Nissens czekają na laureatów naszego konkursu. Aby mieć szansę na zdobycie jednego z nich, należy odpowiedzieć poprawnie na kilka pytań.

1. Opisz pokrótce procedurę wymiany sprzęgła wentylatora w aucie ciężarowym. (podpowiedzi możesz znaleźć w filmiku)

2. W roku 2019 Nissens wdrożył nową linię produktową w zakresie części do samochodów ciężarowych – co to są za produkty?

3. Podczas wymiany sprzęgła wentylatora, należy zwrócić szczególną uwagę na śruby, którymi przykręcany jest wentylator do sprzęgła. Czy w przypadku sprzęgieł wentylatorów Nissens należy dodatkowo zaopatrzyć się w te śruby?

4. Podaj dwie najbardziej popularne metody sterowania sprzęgłami wentylatorów w pojazdach ciężarowych.

5. Zbiornik wyrównawczy jest bardzo ważnym elementem układu chłodzenia. Jak jest jego rola?

6. Na bazie katalogu internetowego online Nissens (www.nissens.com.pl/katalog) podaj numer zbiornika wyrównawczego do Volvo FH II (2012-) 380-750 KM.

7. Nissens jest partnerem technologicznym najlepszego zespołu startującego w FIA European Truck Racing Championship. Który zawodnik startujący w tej najbardziej wymagającej serii wyścigów samochodów ciężarowych korzysta z elementów układu chłodzenia Nissens?

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@truckfocus.pl

Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię i nazwisko autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

Nagrody to 3 polary z logo marki Nissens w rozmiarze L lub XL (do wyboru). Trafią one do 3 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania 2-7 oraz w najlepszy sposób (w opinii redakcyjnego jury) odpowiedzą na pytanie nr 1.

Konkurs trwa od 26 listopada do 5 grudnia 2019 r.

Zapoznaj się z regulaminem>>>

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!