Przyczepa KH-Kipper wyróżniona na targach Autostrada-Polska 2011

20 maja 2011, 13:14

Uniwersalna przyczepa-wywrotka z najazdami chowanymi w ramie firmy KH-Kipper została wyróżniona podczas Targów Autostrada-Polska. Wiceprezes i dyrektor handlowy Andrzej Kamionka odebrał dyplom z rąk Prezesa Andrzeja Mochonia.

Uniwersalna trójstronna przyczepa-wywrotka P2TN może być wykorzystywana jako pojazd pomocniczy na drogach i w lekkim terenie, umożliwiając łatwy transport wielu rodzajów ładunku. W przypadku dowozu maszyn i pojazdów budowlanych na plac budowy przyczepa może stanowić zamiennik klasycznych przyczep niskopodwoziowych. Umożliwia jej to obniżona wysokość podłogi i najazdy chowane w ramie.

Dzięki burtom z zawiasami góra-dół również załadunek spaletyzowanych materiałów nie stanowi problemu, a transport materiałów sypkich takich jak np. piasek lub kruszywo, możliwy jest dzięki trójstronnemu wywrotowi. Przyczepa może służyć jako platforma do przewozu elementów stalowych, betonowych, kontenerów, gdyż burty boczne i burtę tylną można łatwo zdemontować.

Dodatkową zaletą jest niska masa własna oraz zastosowanie lekkich burt stalowych lub w opcji burt aluminiowych zwiększających ładowność pojazdu. Przyczepa może współpracować z podwoziami ciężarowymi 2-, 3- i 4-osiowymi.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!