15 ciężarówek Scania R420 dla Erontrans

7 czerwca 2011, 16:42

Firma Erontrans odebrała pierwszą partię pięciu z piętnastu zamówionych Scanii R420 Topline. Najnowszy kontrakt firmy Erontrans opiewa na piętnaście ciągników siodłowych Scania R420 Topline ze skrzynią Opticruise i pedałem sprzęgła. Wyposażenie obejmuje też m.in. klimatyzację postojową.

– „Scania jest jednym z naszych stałych dostawców, gdyż z 20-letniego doświadczenia wynika, że zużycie paliwa w pojazdach tej marki jest jednym z najniższych, jakie udało nam się osiągnąć” – wyjaśnia Marek Eron, Prezes Zarządu firmy Erontrans.  ”Tegoroczny zakup to krok w kierunku komfortu pracy i odpoczynku kierowców, stąd wybór największej kabiny Topline oraz klimatyzacji postojowej. Jest to także dodatkowy element przyciągający kierowców do firmy. Zauważamy jednak także, że poziom wyszkolenia młodszych kierowców jest obecnie niższy niż starszej kadry, stąd nasza inwestycja w skrzynie biegów Opticruise” – kontynuuje Marek Eron.

– „Chciałbym podkreślić długofalowość naszej współpracy z Erontrans i perspektywę, jaką ciągle mamy w firmie, która rozwija się na zdrowych zasadach z uwzględnieniem bardzo rzetelnie rozliczanych kosztów. Dlatego jestem bardzo zadowolony z kierunku rozwoju współpracy z firmą Erontrans i mam nadzieję, że będzie tak również w przyszłości” – powiedział przy okazji przekazania kluczy do partii pierwszych pięciu pojazdów dyrektor gdańskiego oddziału Scania, Sławomir Hofman.

Firma Erontrans powstała w 1990 roku. Posiada w swym taborze około 120 zestawów i ok. 250 naczep funkcjonujących w transporcie intermodalnym. Współpracuje z gdańskim oddziałem Scania od 1995 roku, kiedy zakupiła partię sześciu pojazdów – do tej pory ta rodzinna firma zakupiła ok. 200 pojazdów tej marki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!