DAF obiecuje o 15% mniejsze zużycie paliwa

, 21 stycznia 2020, 14:35

Zakup używanego pojazdu ciężarowego DAF umożliwia ograniczenie zużycia paliwa do 15%, Pierwsze używane pojazdy DAF nowej generacji są teraz dostępne u dealerów DAF i w czterech centrach DAF Used Trucks, z gwarancją fabryczną, najnowszymi rozwiązaniami pokładowymi i przebiegiem wynoszącym maksymalnie 400 000 km. Istnieje również możliwość kupienia niemal nowego pojazdu w leasingu na korzystnych warunkach.

– Doświadczenie wskazuje, że wielu nabywców niemal nowych ciężarówek z rocznika modelowego 2017 posiadało wcześniej pojazd w wersji Euro 5 — powiedział Marty van den Dungen, dyrektor ds. sprzedaży używanych pojazdów firmy DAF. – Są oni w stanie z łatwością uzyskać oszczędności paliwa na poziomie do 15%, nie wspominając o korzyściach płynących z użytkowania pojazdów Euro 6 również w kontekście wyłączenia starszych pojazdów z ruchu niektórych obszarów miast, stref przemysłowych i portów.

Wyniki testów przeprowadzonych przez dziennikarzy w całej Europie wykazały, że właściciele pojazdów Euro 6 pierwszej generacji mogą ograniczyć zużycie paliwa nawet o 7%.

– Warto również wspomnieć o okresach międzyobsługowych wynoszących 200 000 kilometrów, ładowności zwiększonej do 250 kilogramów i niezwykłej wygodzie jaką oferują najnowsze pojazdy — powiedział Van den Dungen.

Pojazdy DAF First Choice

Wszystkie używane ciężarówki najnowszej generacji Euro 6 są opatrzone znakiem „DAF First Choice” u dealera DAF.

Pojazdy ze znakiem „DAF First Choice” wyglądają jak nowe, przechodzą proces 200-punktowej kontroli i są w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojazdy ze znakiem „DAF First Choice” mające do 4 lat są objęte 12-miesięczną pełną gwarancją fabryczną dotyczącą także wszystkich opcji fabrycznych. Zapoznać się z całą gamą używanych pojazdów DAF można na stronie www.dafusedtrucks.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!