Nowe wydanie katalogu winkler – „Części do pojazdów ciężarowych”

28 stycznia 2020, 11:51

Liczący prawie 900 stron katalog firmy winkler „Części do pojazdów ciężarowych” obejmuje szeroki wybór najpopularniejszych części zamiennych i eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych marki DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault, Scania i Volvo.

Katalog zawiera prawie 6000 produktów, podzielonych przejrzyście na dziesięć działów. Trzy pierwsze działy to „Części do silników”, „Części do układów napędowych” oraz „Oświetlenie i podzespoły elektryczne”. Kolejne działy zawierają „Części pneumatyczne i elektroniczne”, „Akcesoria do układu zawieszenia i amortyzacji” oraz „Części do osi i układów kierowniczych”.

Katalog zawiera również dział z częściami do hamulców i częściami karoseryjnymi. Największy z działów liczy ponad 170 stron i obejmuje różne części wyposażenia kabiny: szyby przednie, lusterka, fotele i różne elementy wyposażenia pokładowego. Dział z wyposażeniem zawiera między innymi sprzęgi siodłowe, chlapacze oraz specjalne oznakowanie do ciągników. Katalog uzupełniają praktyczne porady i informacje techniczne dotyczące obsługi technicznej, konserwacji, montażu i identyfikacji pojazdu.

Wszystkie katalogi są dostępne w każdym oddziale firmy winkler oraz w internecie na stronie www.winkler.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!