HMF rozszerza zakres usług

21 lutego 2020, 12:11

Firma HMF Polska została autoryzowanym przedstawicielem marki ISOLI w Polsce. Do tej pory dostarczała ona na rynek krajowy żurawie samochodowe duńskiego producenta, a od czerwca 2019 roku sprzedaje i serwisuje również włoskie zwyżki, które znajdują zastosowanie w wielu branżach: energetycznej, komunalnej, budowlanej, czy produkcyjnej.

Firma oferuje podnośniki teleskopowe i przegubowo-teleskopowe na podwoziach do 3,5 DMC i powyżej. Podnośniki z izolacją kosza do 1000 V lub z koszem aluminiowym. Istnieje również możliwość wykonania pełnej izolacji do 1000 V w podnośnikach teleskopowych. Dostarcza także zwyżki na podwoziach: IVECO, NISSAN, ISUZU, FORD, MERCEDES na pojazdach DMC do 3,5t. Niebawem w ofercie pojawi się podnośnik 20-metrowy na podwoziu MAN 13 ton.

HMF POLSKA nie tylko prowadzi sprzedaż podnośników koszowych – świadczy także usługi serwisowe. Prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wykonuje konserwacje sprzętu, prowadzi sprzedaż części zamiennych, organizuje szkolenia operatorów zwyżek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!