10-tysięczny DAF z zabudową wyprodukowany w Leyland

, 10 marca 2020, 11:23

Zakład Leyland Trucks w Wielkiej Brytanii na swojej specjalnej linii fabrycznej wyprodukował 10-tysięczną zbudowę PACCAR Body — to prawdziwy kamień milowy w realizacji programu projektowania, produkcji i montażu zabudów skrzyniowych, kurtynowych i Aerobody.

Zabudowy PACCAR Body są dostępne na podwoziach 4×2 w serii LF i CF marki DAF. Wiodący klienci, tacy jak Royal Mail, korzystają z programu zabudów fabrycznych od jego inauguracji w 2007 roku.

Oferta fabryczna obejmuje zabudowy skrzyniowe, kurtynowe i Aerobody oraz dużą liczbę opcji długości, wysokości i szerokości, platform załadowczych i rodzajów oświetlenia, a także wiele innych możliwości. Brane są pod uwagę wymagania poszczególnych klientów, które mogą odnosić się do pełnego wykończenia pojazdu, włącznie z kompletnym lakierowaniem i nałożeniem odpowiednich oznaczeń klienta.

Odbiorcą 10-tysięcznego pojazdu — 12-tonowego modelu DAF LF 180 z zabudową kurtynową — jest brytyjski operator Hallam Express z siedzibą w Sheffield.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że za pośrednictwem naszego dealera DAF mamy możliwość zakupu kompletnego pojazdu o wybranej przez nas specyfikacji wraz z zabudową — mówi David Simpson, dyrektor zarządzający Hallam Express. – Fabryczny montaż zabudów zapewnia doskonałą jakość i znacznie skraca czas realizacji. To właśnie nazywam kompleksową obsługą w jednym punkcie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!