Pełna kontrola nad pojazdem: nowa kampania marketingowa febi Truck

23 marca 2020, 23:46

Nowa kampania marketingowa podkreśla główne kompetencje firmy febi Truck dotyczące układu kierowniczego i zawieszenia.

Dzięki ofercie ponad 2 300 elementów układu kierowniczego i zawieszenia w jakości OE, firma febi zapewnia jeden z najszerszych asortymentów na niezależnym aftermarkecie. Od sworzni zwrotnicy i trójkątnych drążków reakcyjnych po łączniki stabilizatora, od drążków kierowniczych poprzecznych i podłużnych oraz ich końcówek po drążki reakcyjne i pompy wspomagania układu kierowniczego. Dystrybutorzy i warsztaty mogą w ofercie febi Truck znaleźć liczne rozwiązania w zakresie wszystkich popularnych europejskich samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów i pojazdów specjalnych. Oferta obejmuje także różne zestawy naprawcze, które znacząco przyspieszają naprawę.

Część naszego asortymentu produktów wytwarzana jest w naszym własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering. Każdego roku na najnowocześniejszych obrabiarkach CNC produkowanych jest prawie 85 000 sworzni zwrotnicy i zestawów sworznia zwrotnicy. W zakresie sworzni zwrotnicy febi jest Numerem 1 na niezależnym aftermarkecie, zapewniając największe pokrycie wszystkich popularnych producentów samochodów użytkowych w Europie („Wielka 7”).

Hasło kampanii brzmiące “Pełna kontrola nad pojazdem” podkreśla znaczenie elementów układu kierowniczego i zawieszenia: trwałość i bezpieczeństwo jazdy zapewniają wyłącznie wysokiej jakości części zamienne. Wiodącym motywem graficznym kampanii jest przeźroczysty samochód ciężarowy z wyróżnionymi elementami układu kierowniczego i zawieszenia. Ilustruje to szeroką i różnorodną ofertę elementów febi przeznaczonych do tych ważnych układów w pojeździe.

Ponadto febi oferuje szkolenia techniczne dedykowane układowi kierowniczemu i zawieszeniu. Pomagają one warsztatom w ich codziennej pracy.

Więcej informacji na temat oferty febi Truck w zakresie elementów układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć na stronie:

www.febi.com/en/truck/steering-suspension/

febi przypomina, że od 2020 oferuje 3 lata gwarancji producenta na swoje produkty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!