20 zestawów Wielton dla firmy Francepol

14 maja 2020, 15:00

Firma PTH Francepol specjalizująca się w międzynarodowym transporcie ciężarowym oraz spedycji odebrała kolejne produkty od Wielton S.A. W ramach zrealizowanego zamówienia producent przekazał partnerowi 20 nowych zestawów przestrzennych Curtain Volume Master. Ostatnie z nich dołączyły do floty przewoźnika pod koniec kwietnia br.

Produkowane przez Wielton zabudowy kurtynowe do pojazdów ciężarowych wraz z przyczepą dwuosiową stanowią rozwiązanie dla transportu towarów o dużej objętości ładunkowej. Pojemność ich wnętrza dochodzi maksymalnie do 120 m³, czyli o 20 m³ więcej niż w największych pod względem kubaturowym naczepach typu Mega. Na zakup właśnie takich zestawów Curtain Volume Master zdecydowała się firma PTH Francepol.

Francepol jest naszym wieloletnim klientem. W ciągu ostatnich 6 lat wyprodukowaliśmy dla tej firmy ok. 150 naczep oraz zestawów przestrzennych. Uznanie i kolejne zamówienia od tak doświadczonego partnera z branży transportowej i spedycyjnej są dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom Francepol może skutecznie wychodzić naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom rynku i przewozić różnego typu towary. Naszym celem jest wsparcie działalności klientów poprzez dostarczanie produktów jak najlepiej dopasowanych do ich potrzeb – mówi Przemysław Skrivanek, Dyrektor Oddziału Poznań Wielton S.A.

Zestaw kubaturowy Curtain Volume Master jest przeznaczony do transportu ładunków dzielonych o dużej objętości, a ze względu na dobre parametry manewrowe z powodzeniem sprawdza się w dystrybucji miejskiej. Posiada wiele możliwości konfiguracji i cechuje się niską masą własną (masa zabudowy od 2000 kg, masa przyczepy od 4400 kg). W jego konstrukcji zastosowano szereg rozwiązań zwiększających ergonomię. Jednym z nich jest zachowany kąt 90 stopni pomiędzy ścianą przednią, a bokiem. Pozwala on na efektywne wykorzystanie całej przestrzeni ładunkowej.

Doceniamy szerokie możliwości dopasowania produktów Wielton do naszych potrzeb. Optymalny wybór najlepszej opcji spośród wielu rozwiązań oferowanych przez producenta jest możliwy, dzięki profesjonalnemu doradztwu, jakie zapewnia on na etapie konfiguracji przyczep, naczep i zabudów ciężarowych. Dobra współpraca na tym polu ma ogromny wpływ na późniejszą działalność transportową, podobnie zresztą jak wysoka jakość i ergonomia pojazdów – mówi Władysław Jermanowski, Prezes Zarządu PTH Francepol Sp. z o.o.

Wyróżnikiem zestawów Curtain Volume Master jest też możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych, które pozwalają na dopasowanie zestawu do potrzeb klienta. W gamie dostępnych rozwiązań znajduje się m.in. system hydraulicznie podnoszonego stelaża i dokowania wózka widłowego. Możliwe jest też zastosowanie windy wyładowczej, sprzęgu pneumatycznego i wielu innych urządzeń.

Właściwe dopasowanie produktów do wymagań klientów to nasze główne zadanie. Cieszymy się, że coraz więcej klientów ufa naszemu doradztwu i zacieśnia z nami współpracę, śmiało sygnalizując swoje potrzeby. Dzięki temu dostosowujemy nasze produkty do wymagań klientów, dostarczając najlepsze rozwiązania transportowe wyposażone w spersonalizowane rozwiązania. Dobrym przykładem udanej i długofalowej współpracy biznesowej jest kooperacja z firmą Francepol, która sukcesywnie poszerza swoją rozbudowaną flotę o kolejne, unikalne pojazdy Wieltonu – dodaje Piotr Dąbrowski, Doradca Biznesowy Wielton S.A.

W przypadku zestawów Curtain Volume Master przekazanych firmie Francepol wykorzystanych zostało kilka dodatkowych opcji. Zastosowana została w nich konfiguracja desek stelażowych pozwalająca na transport opon. Produkty zostały wyposażone też w system All safe, który służy do transportu małych pojazdów rolniczych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!