Nowa kampania sprzedażowa Scania

25 maja 2020, 9:40

Pojazdy używane Scania są dostępne w atrakcyjnych cenach w ramach nowej kampanii sprzedażowej Scania pt. „Niewiarygodna prawda”. Oferta obejmuje pojazdy Scania nowej i poprzedniej generacji wyprodukowane w latach 2015 – 2019 oraz pakiet usług.

Każdego roku połykasz około 8 pająków. Wielki Mur Chiński jest widoczny z kosmosu. Wielbłądy gromadzą wodę w garbach. Te i inne powszechnie uznawane „prawdy” zostały zestawione w ramach nowej kampanii Scania z informacją o niskiej miesięcznej racie sprzedaży pojazdu używanego Scania.

W ramach oferty dostępny jest też pakiet usług, które mogą zostać dopasowane indywidualnie do potrzeb danej firmy transportowej. Usługi te obejmują m.in. ochronę układu napędowego Scania Powertrain Protection SPP, kontrakt obsługowy na przeglądy oraz możliwość elastycznego zakończenia kontraktu przed końcem jego trwania. Pojazd oraz usługi są dostępne w ramach stałej, miesięcznej opłaty. Kampania rozpoczyna się 25 maja br.

– Nasza nowa kampania sprzedażowa dotycząca pojazdów używanych opiera się na miesięcznej racie wynoszącej od 615 euro za samochód ciężarowy z pakietem usług. Przygotowując ofertę możemy ją elastycznie dopasować do potrzeb klienta i rodzaju prowadzonego przez niego biznesu. Oprócz finansowania zapewniamy też wsparcie sieci serwisowej Scania. – komentuje Paweł Ścieszko, dyrektor ds. pojazdów używanych Scania Polska S.A.

Szczegóły kampanii i oferty Scania są dostępne na stronie: https://bit.ly/NiewiarygodnaPrawda.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!