Fiege wśród najbardziej pożądanych pracodawców 2011

12 września 2011, 11:57

Antal International, firma specjalizująca się w rekrutacji specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla, opublikowała listę najbardziej pożądanych pracodawców w poszczególnych branżach. Fiege znalazła się w grupie trzech firm z branży logistycznej, które specjaliści i menedżerowie z różnych branż wskazali jako najbardziej atrakcyjne.

– „Zaliczenie FIEGE do grona najbardziej pożądanych pracodawców 2011 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy i atmosfery, w której pracują.  Dbamy o to, aby mieli możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju swoich umiejętności, zainteresowań i pasji. Wszystkie nasze działania zmierzają do pokazania pełnego wizerunku firmy Fiege – skupionej nie tylko na rozwoju biznesu, ale także dbającej o swoich Pracowników, bez których nie miałaby szans na osiągnięcie sukcesu. Wyróżnienie to dedykuję wszystkim naszym Pracownikom, dziękując im za codzienną pracę, zaangażowanie i entuzjazm” – powiedział Piotr Kohmann, dyrektor generalny FIEGE Sp. z o.o.

Badanie zostało przeprowadzone na grupie ponad 1900 respondentów na przełomie czerwca i lipca 2011 roku. Specjaliści i menedżerowie z różnych branż odpowiadali na pytania dotyczące ich preferencji względem potencjalnych pracodawców. Jako najbardziej atrakcyjne wskazywali oni  zatrudnienie w korporacjach lub firmach międzynarodowych. Dla pracowników tego szczebla ważne są także wielkość i prestiż firmy, oraz styl zarządzania i kultura organizacyjna. Z badań wynika również, że wiedzę o firmie zdobywają oni z biuletynów informacyjnych firm i od znajomych pracujących w danym przedsiębiorstwie.

Fiege po raz pierwszy znalazła się w tym zestawieniu, plasując się na trzecim miejscu wśród firm z branży logistycznej za Bombardier Transportation i za polskimi liniami lotniczymi LOT.  
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!