Ogromne wywrotki Scania przyciągają uwagę

22 czerwca 2020, 11:39

Firma D&M Jones & Son, z siedzibą w północnej Walii, nie szczędzi wysiłków ani wydatków, aby pochwalić się swoimi pojazdami. Starannie zaprojektowane wywrotki wyraźnie wyróżniają się na drodze.

– Wszystkie nasze dziewięć wywrotek zaprojektowano według tych samych zasad. To dla mnie kwestia osobistej dumy, ale cieszę się też, że przyciągają wzrok na drodze i są chętnie fotografowane. To dla nas dobra reklama. Lubię prowadzić porządne ciężarówki – komentuje właściciel Arwel Jones.

Pojazdy często jeżdżą po błotnistych wysypiskach. Dlatego na koniec każdego dnia są wycierane, a co tydzień dokładnie czyszczone. Dbanie o pojazd pomaga również w utrzymaniu jego wartości, ponieważ przewoźnik zazwyczaj korzysta z niego do pięciu lat.

– Dużo inwestujemy w nasze ciężarówki, ale okazało się, że to się opłaca i znajduje odzwierciedlenie w wartości rezydualnej – dodaje Arwel Jones.

Scania G 500 XT to najnowszy nabytek firmy D&M Jones & Son, którą założył ojciec Arwela, Delwyn wraz z jego matką Marian w 1973 roku. D&M Jones & Son to firma rodzinna. Prowadzeniem pojazdu Scania G 500 zajmuje się Billy, 21-letni syn Arwela, podczas gdy jego brat Sam zarządza biurem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!