OSRAM powiększyło ofertę opraw drogowych LED

9 lipca 2020, 14:28

Oferta opraw drogowych marki OSRAM poszerzyła się o nowe modele. Do portfolio dołączyły właśnie homologowane lampy cofania LEDriving VX.

Manewr cofania może przysporzyć niemało stresu nawet doświadczonym kierowcom. Jeśli dodać do tego porę nocną, niekorzystne warunki pogodowe i ciasne miejsce, sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana. W takich sytuacjach nieoceniona może być pomoc najnowszych produktów firmy OSRAM z serii opraw drogowych Value.

Światła LEDriving VX poprawiają widoczność z tyłu pojazdu, ich zasięg może wynieść do 36 m, a kąt rozsyłu światła nawet 45°. W kwadratowej lub okrągłej obudowie producent umieścił czternaście wydajnych diod, które zapewniają wyjątkowo jasne światło o temperaturze barwowej 6000 K. Lekka obudowa z mocną soczewką z poliwęglanu, zintegrowanym sterownikiem i efektywnym systemem odprowadzania ciepła pozwolą na spokojną i bezpieczną pracę.

LEDriving VX posiadają homologację ECE R23. To oznacza, że są dopuszczone do pracy w warunkach on-road. Należy jednak pamiętać, że maksymalna liczba świateł cofania nie może przekroczyć dwóch (włączając również pierwotnie zamontowane), które mogą być podłączone bezpośrednio do funkcji świateł cofania. W przypadku pojazdów ciężarowych jest możliwość instalacji jeszcze jednego dodatkowego światła cofania z każdego boku.

Oprawy drogowe serii Value przeznaczone są do szerokiej gamy pojazdów – m.in. samochodów, ciężarówek, pojazdów dostawczych, maszyn budowlanych i rolniczych, ATV i przyczep. Producent udziela na nie 5-letniej gwarancji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!