Nowa wersja Giełdy Trans

, 26 września 2011, 13:20

Od 12 września 2011 dostępna jest najnowsza odsłona Giełdy Trans. W stosunku do poprzedniej wersji Trans 4.0 różni się wyglądem oraz dodatkowymi funkcjami.

Najważniejsza zmiana dotyczy wdrożenia nowej usługi TransMap. Została ona przygotowana z myślą właśnie o firmach transportowych. Mapy pozwalają na dokładne wyznaczanie tras, a także wyszukiwanie ładunków w wyznaczonych punktach na trasie.

TransMap to także widoczne ograniczenia dla ciężarówek, kody pocztowe, a także kalkulator kosztów transportu. Użytkownicy TransMap otrzymują narządzie planowania tras w oparciu o korzyści biznesowe.

Co jeszcze oferuje nowy Trans 4.0?

  • Wyszukiwarkę kontaktów, która pozwala szybko dotrzeć do osób i firm na Giełdzie Trans oraz na własnej liście kontaktów. Trans 4.0 pozwala także na tworzenie grup kontaktów oraz listy znajomych firm, z którymi chętnie i często współpracujemy. Nowy system daje możliwość składania ofert tylko dla określonej w komunikatorze grupy firm.
  • Możliwość pracy na wielu oknach lub zakładkach pozwala na śledzenie ofert na kilku trasach jednocześnie. W przypadku awarii komputera lub chwilowego braku zasilania program zapamięta ostatnie ustawienia i przywróci je przy ponownym uruchomieniu.
  • Szybsze i bardziej stabilne działanie aplikacji – możliwe m.in. dzięki nowemu systemowi aktualizacji ofert oraz obniżonemu zapotrzebowaniu na pamięć fizyczną komputera.
  • Ostrzeżenia TRANS, widoczne w oknie rozmowy np. że firma z którą się kontaktujemy znajduje się na liście dłużników.
  • Możliwość połączenia komunikatora z giełdą, dzięki czemu łączenie rozmów z kontrahentami i wyszukiwanie ofert stało się znacznie łatwiejsze.
     

Trans 4.0, to w dużej części pomysły użytkowników, które od ponad roku można było zgłaszać na stworzonym w tym celu banku pomysłów Transidea.eu. Propozycje były starannie analizowane, a najlepsze z nich znalazły się w ostatecznej wersji programu.
Wypuszczając na rynek nową wersję systemu Trans zapraszamy także do odwiedzenia nowego Centrum Pomocy Trans, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania programu.

Więcej szczegółów na www.trans.eu

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!