Nowe szkolenia dla rynku ciężarowego

4 sierpnia 2020, 14:59

Mimo pandemii koronawirusa Inter Cars nie zawiesza stacjonarnych szkoleń dla specjalistów z rynku ciężarowego. W drugiej połowie sierpnia firma przygotowała cztery nowe szkolenia dla mechaników z tego segmentu.

Rynek napraw pojazdów ciężarowych potrzebuje specjalistów uzbrojonych w odpowiednią wiedzę. Inter Cars chcąc wesprzeć mechaników rozwija swoją ofertę szkoleniową. Dystrybutor części zamiennych w sierpniu oferuje swoim klientom cztery dedykowane szkolenia – z układów oczyszczania spalin, pneumatyki układów hamulcowych oraz systemów EBS/ESP. Ponieważ zakres tematyczny obejmujący każde ze spotkań jest bardzo obszerny, wszystkie one podzielone zostały na dwa lub trzy dni szkoleniowe, tak, aby ich uczestnicy mogli jak najobszerniej zgłębić temat i zdobyć określoną porcję wiedzy.

Sierpniowe szkolenia Inter Cars dla mechaników z rynku ciężarowego:

  • 17-18 sierpnia 2020 r. – Układy oczyszczania spalin Euro 3-5
  • 19-20 sierpnia 2020 r. – Układy oczyszczania spalin Euro 6
  • 24-25 sierpnia 2020 r. – Podstawy pneumatycznych układów hamulcowych
  • 26-28 sierpnia 2020 r. – EBS/ESP

Wszystkie spotkania odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie i poprowadzone zostaną przez cenionego trenera technicznego, Andrzeja Andrakę. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy.

Każdy uczestnik szkolenia zaopatrzony zostanie w maseczkę, rękawiczki ochronne i płyn do dezynfekcji. Zgodnie z wytycznymi zachowane zostaną wszelkie procedury bezpieczeństwa, tak, aby każdy z uczestników mógł czuć się jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Podczas sesji szkoleniowych dla wszystkich uczestników przewidziany jest catering.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!