Pomorska Miss Scania 2020 z głosowaniem online

4 września 2020, 14:24

Tegoroczna edycja legendarnego konkursu na najpiękniejszy pojazd ciężarowy Scania odbędzie się w formie głosowania online na dedykowanej stronie internetowej. Dzięki nowej formule konkursu jest on bardziej dostępny dla właścicieli tuningowanych pojazdów Scania z całej Polski.

Pomorska Miss Scania od prawie dwudziestu lat przyciąga fanów i pasjonatów ciężkich pojazdów użytkowych marki Scania, odwiedzających gdański oddział firmy. W tym czasie konkurs znacznie się rozwinął. Rośnie liczba zgłoszeń pojazdów, wystawców oraz gości odwiedzających wydarzenie.

– Z uwagi na wyjątkową sytuację w tym roku, związaną z pandemia koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników konkursu, jak i wszystkich odwiedzających nas gości, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie Pomorskiej Miss Scania 2020 w formie online. To konkurs, na który fani marki czekają cały rok. Dlatego nie możemy ich zawieść i mimo niesprzyjających warunków konkurs musi się odbyć! Choć nie spotkamy się w formie pikniku i tradycyjnego zlotu, który miłośnicy marki tak cenią, to wciąż mogą oni zadecydować o wyborze najlepiej przygotowanego, najpiękniejszego pojazdu Scania. Warto podkreślić, że nowa formuła jest okazją dla tych właścicieli pojazdów ciężarowych, którzy do tej pory nie mogli się z nami spotkać w naszym gdańskim oddziale – komentuje Sławomir Hofman, dyrektor oddziału, Scania Gdańsk.

Zgłoszenia do konkursu Pomorska Miss Scania 2020 można składać od 4 września do 30 września br. na stronie www.pomorskamissscania.pl. Zgłoszenie do konkursu polega na wysłaniu zdjęcia pojazdu Scania przez właściciela lub użytkownika pojazdu oraz zaakceptowaniu regulaminu konkursu.

W tym roku pojazdy Scania będą oceniane w trzech kategoriach. Tytuł w kategorii Pomorska Miss Scania zostanie przyznany na podstawie liczby głosów oddanych przez internautów. Nagroda w kategorii Pomorska Miss Scania Weteran Szos dla najlepiej utrzymanych pojazdów wyprodukowanych przed 1990 r. trafi do właściciela samochodu na podstawie głosów jury składającego się z przedstawicieli mediów branżowych. Z kolei Nagrodę dyrektora gdańskiego oddziału Scania tradycyjnie przyzna dyrektor Scania Gdańsk.

Po zakończeniu głosowania wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej wydarzenia oraz na fanpage’u Scania Polska na Facebooku  do 2 października 2020 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!