Lampy robocze w ofercie WESEM

11 września 2020, 12:41

Lampa CRK2 uzupełniła asortyment lamp roboczych polskiego producenta, firmy WESEM. W ostatnim czasie rodzina lamp CRK2 powiększyła się o wersję posiadającą homologację cofania, przeznaczoną do użytku drogowego w samochodach ciężarowych i dostawczych.

 

Lampy LED CRK2 to seria kwadratowych lamp o popularnym rozmiarze 105mm x 105mm. Lampa o szerokiej wiązce świetlnej występuje w 3-ech wersjach. Pierwsza o strumieniu świetlnym 800lm (moc 11W) sprawdza się jako energooszczędny i wygodny w użytkowaniu zamiennik dla lampy halogenowej, druga o strumieniu 1600lm (moc 22W) odpowiada na potrzeby użytkowników, którzy dla podniesienia komfortu pracy i widoczności potrzebują doświetlenia większego obszaru, trzecia o najszerszej wiązce świetlnej również sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe, a ponadto może służyć jako lampa cofania na drogach publicznych – posiada homologację cofania E20.

Producent przygotował egzemplarz o kompaktowym rozmiarze, który wpasuje się także we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób.

Lampy produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

Lampy CRK2 LED znajdują zastosowanie w samochodach ciężarowych, dostawczych, specjalnych, maszynach rolniczych i budowlanych i pojazdach wolnobieżnych oraz we wszelkich pojazdach, gdzie potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Produkty WESEM można nabyć u dystrybutorów oświetlenia motoryzacyjnego, budowlanego i rolniczego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!