Transporeon zaoferuje cyfrową obsługę płatności

15 września 2020, 14:22

Grupa Transporeon poszerza swoją ofertę o cyfrowe audytowanie faktur za transport, dzięki przejęciu ControlPay. W rezultacie firma może zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę zleceń transportowych – począwszy od ich pozyskiwania po zautomatyzowane rozliczenie i analizę płatności. Transporeon rozwija też swoją działalność w Europie Wschodniej – niedawno otworzył swoje pierwsze biuro na Ukrainie.

– Automatyzacja rozliczeń i analiza płatności uzupełniają naszą ofertę w zakresie pozyskiwania i realizacji transportu, w tym śledzenia go w czasie rzeczywistym oraz prowadzenia badań rynkowych. Rozszerzenie portfolio o te usługi to bardzo ważny krok w rozwoju Transporeon. Zobowiązujemy się, że będziemy dostarczać światowej klasy rozwiązania firmom obsługiwanym dotychczas przez ControlPay, które dołączyły do grona naszych klientów. Z radością witamy także pracowników ControlPay. Cieszymy się, że zespół Transporeon poszerzy się o kolejnych wykwalifikowanych specjalistów – powiedział Stephan Sieber, dyrektor generalny Transporeon.

– Dołączenie do Grupy Transporeon daje nam ogromne możliwości rozwoju, a także atrakcyjne perspektywy dla naszej rosnącej kadry pracowników, liczącej ponad 275 osób. Z niecierpliwością czekamy na połączenie sił z wiodącą europejską siecią logistyczną –zaznaczył Bram Wegh, dyrektor generalny ControlPay.

– Z punktu widzenia biznesowego, połączenie z Transporeon jest niezwykle perspektywiczne. Jestem pewien, że stając się częścią tej firmy, ControlPay i nasi klienci będą mieli mocną podstawę do dalszego zrównoważonego rozwoju – podkreślił Karel Kinds, założyciel ControlPay.

Firma ControlPay posiada doświadczenie w obsłudze klientów z różnych branż na całym świecie, w tym m.in. z branży motoryzacyjnej, dóbr konsumenckich, farmaceutycznej czy opieki zdrowotnej. Platforma ControlPay umożliwia pozyskiwanie istotnych danych na wszystkich etapach transportu, dzięki czemu zarówno załadowcy, jaki i przewoźnicy mogą śledzić i analizować swoje operacje logistyczne w oparciu o jedno źródło. Rozwiązania oferowane przez firmę usprawniają też procesy finansowe i audytu frachtu. Przejęcie ControlPay pozwoli więc Grupie Transporeon na jeszcze bardziej efektywną obsługę swoich klientów, a także na pozyskanie nowych – obecnie już 1/3 firm, które korzystały dotychczas z usług ControlPay, wykorzystuje rozwiązania Transporeon.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!