Wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych od Würth Polska

15 października 2020, 12:02

Würth Polska wprowadził do oferty, dostępne w wielu rozmiarach wycieraczki konwencjonalne do pojazdów użytkowych i autobusów.

Wycieraczki z oferty Würth Polska mają 8 punktów wsparcia, dzięki czemu zachowują dużą przyczepność nawet przy wysokich prędkościach i dużych opadach atmosferycznych. Takie rozłożenie sił zapewnia także równomierną pracę. Szkielet elementu został wykonany z metalu o grubości 1,2 mm, łączonego nitami ze stali nierdzewnej, odpornymi na działanie korozji. Dzięki temu zachowuje kształt nie tylko przy większych prędkościach, ale także podczas silnych opadów.

Pióra wycieraczek składają się w 60% z naturalnej gumy. Po zużyciu można je wymienić, dzięki czemu zmniejszamy koszty eksploatacji.

Wycieraczki są sprzedawane pojedynczo, w opakowaniach, które można ponownie zamknąć. Ułatwia to ich przechowywanie, a także umożliwia dopasowanie odpowiedniej długości oraz geometrii wycieraczki do każdego pojazdu. Do zestawu dołączona jest osłona profilu gumowego, a także cztery adaptery niezbędne do montażu. W ofercie Würth Polska znajdują się wycieraczki z czterema adapterami, adapterem przykręcanym śrubą i adapterem typu U. Przed zamontowaniem wycieraczek należy dokładnie wyczyścić szybę, co może wydłużyć ich żywotność oraz pozwoli uniknąć zarysowań.

Charakterystyka produktów:

  • Szkielet: metalowy, grubość 1,2 mm,
  • Łączenie: nity ze stali nierdzewnej,
  • Pióra: 60% guma naturalna, grafitowana powierzchnia, wymienne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!