Podnośnik koszykowy dla Przejścia Granicznego w Bezledach

18 listopada 2020, 10:44

Firma HMF Polska Sp. z o.o. dostarczyła podnośnik koszowy ISOLI PNT220NLX na podwoziu NISSAN CABSTAR dla Drogowego Przejścia Granicznego w Bezledach podlegającego pod Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

Była to jedna z pierwszych realizacji związanych z dostawą podnośników koszowych (przypomnijmy, że zaledwie rok temu – w połowie roku 2019 HMF Polska została wyłącznym dystrybutorem ISOLI w Polsce). Dostarczona do klienta zwyżka przegubowo-teleskopowa charakteryzuje się wysięgiem bocznym 11,1m oraz wysokością roboczą 21,9m.

Na co dzień wykorzystywana jest do takich prac jak np. konserwacja budynków, konserwacja oświetlenia, czy systemów radiowych i kamer oraz obsługę wszystkich trudno dostępnych miejsc. Oprócz wymienionej zwyżki na co dzień dla Przejścia Granicznego w Bezledach pracują też inne pojazdy takie jak: śmieciarki, ciągniki komunalne wraz z osprzętem, ładowarki.

W związku z przystąpieniem Polski w 2007 roku do Strefy Schengen, zlikwidowano przejścia graniczne z Litwą, Słowacją, Czechami oraz Niemcami. Wciąż funkcjonują jednak te na granicy z Rosją, Białorusią, Ukrainą, a także morskie i lotnicze przejścia graniczne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!