33 MAN-y TGX na Litwę

8 grudnia 2011, 9:42

MAN Truck & Bus Polska dostarczy 33 ciągniki siodłowe litewskiej firmie UAB Transtira. Kontrakt na dostawę 33 ciągników siodłowych do litewskiej firmy transportowej został podpisany w listopadzie 2011 r,. wspólnie z firmą Adampolis, przedstawicielem MAN na Litwie.

W ramach umowy na Litwę trafi 25 ciągników siodłowych TGX 18.400 4×2 BLS z kabiną XXL oraz 8 podwozi TGX 26.400 6×2-2 z kabina XLX, przeznaczonych do przewozu ładunków przestrzennych. Wszystkie pojazdy wyposażone są w zautomatyzowane skrzynie biegów TipMatic i objęte są rozszerzoną 3-letnią gwarancją. MAN zapewni kierowcom UAB TRANSTIRA szkolenie w zakresie jazdy ekonomicznej prowadzone przez Akademię Profidrive.

– „Cieszymy się, z faktu, że marka MAN ponownie zagości we flocie tej firmy. Przygotowana przez nas oferta przekonała przede wszystkim ze względu na niezawodność naszych pojazdów i wydłużoną gwarancje na układ napędowy, jak również dzięki ekonomicznym i ekologicznym silnikom oraz kompleksowemu podejściu do potrzeb klienta. Wszystkie te elementy dowodzą, iż konsekwentnie realizujemy naszą strategię efektywnego transportu, która cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem naszych klientów ” – powiedział Janusz Ciżyński, Dyrektor Business Center Key Account, odpowiedzialny za klientów flotowych w Regionie Sprzedaży Europa Wschód.

Wyprodukowane w niepołomickiej fabryce pojazdy zostaną dostarczone do klienta w pierwszym kwartale 2012 roku.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!