Kalendarz Inter Cars na rok 2021 [zobacz zdjęcia]

14 grudnia 2020, 15:07

Inter Cars zaprezentował wszystkie zdjęcia ze swojego kalendarza na rok 2021. Kalendarz w wersji papierowej dostępny jest dla klientów Inter Cars, można go także nabyć w Internecie.

Motywem przewodnim przyszłorocznego kalendarza Inter Cars są samochody, będące ikonami amerykańskiej motoryzacji w towarzystwie atrakcyjnych kobiet. Modele aut, które zobaczyć będzie można w poszczególnych miesiącach to m.in takie klasyki jak: AC Cobra, Chevrolet El Camino, Cadillac De Ville Series czy też uwielbiany przez wielu Chevrolet Corvette. Twórcą i autorem koncepcji kalendarza na rok 2021 jest ponownie Voyo Bakiewicz. Tegoroczna edycja została wydana w rekordowym nakładzie 48 500 sztuk.

W poniższej galerii prezentujemy wszystkie zdjęcia z kalendarza Inter Cars na rok 2021. Uwaga, treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia.

Który miesiąc z kalendarza Inter Cars 2021 podoba się Wam najbardziej? Napiszcie w komentarzu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Arek, 23 grudnia 2020, 18:47 0 0

mnie najbardziej podoba sie grudzien

Odpowiedz