Nowe etykiety klocków hamulcowych Textar

24 lutego 2021, 11:27

Opakowania klocków hamulcowych Textar do pojazdów użytkowych otrzymały etykiety z nowym układem graficznym. Wyraźnie oznaczony producent, typ układu hamulcowego, zastosowanie, a także marki i modele pasujące do klocków. To wszystko znacząco przyspiesza bezbłędną identyfikację, a co za tym idzie – wymianę.

Nowy układ graficzny to przede wszystkim dodatkowe, pomocne informacje. Jest ponadto bardziej czytelny i przejrzysty, a uproszczony wzór etykiet ułatwia mechanikowi właściwą identyfikację produktu.

Wprowadziliśmy etykiety z bardziej czytelnym układem graficznym na opakowaniach klocków hamulcowych Textar do pojazdów użytkowych, wiedząc jak cenny jest czas w pracy każdego warsztatu. Chcemy, aby praca z naszym produktem była łatwa i wygodna. W jednym miejscu na opakowaniu mechanicy dostają najważniejsze parametry potrzebne do szybkiej i bezbłędnej wymiany klocków – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce.

Najważniejsze informacje zawarte na nowej etykiecie to: szczegółowe wymiary klocka hamulcowego z symbolami wysokości, szerokości i grubości, symbol informujący o akcesoriach i/lub czujniku zużycia, które znajdują się w pudełku, a także piktogram definiujący zastosowanie (ciągnik siodłowy, naczepa, autobus) z oznaczeniem osi, do której przeznaczone są klocki hamulcowe (przednia, tylna lub obydwie).

Wyraźnie oznaczony jest również producent oraz typ układu hamulcowego, a także marki i modele, do których przeznaczone są klocki hamulcowe. Na etykiecie znajduje się także kod kreskowy. Gdy zeskanujemy go za pomocą bezpłatnej aplikacji Textar Brakebook na telefon, jesteśmy bezpośrednio przekierowani do strony produktu w katalogu online, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje techniczne. Opakowania z nową etykietą będą sukcesywnie zastępować dotychczasowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!