Urządzenie UTA One również w Skandynawii i Szwajcarii

1 marca 2021, 11:16

Firma UTA, dostawca kart paliwowych i serwisowych w Europie, rozszerza działanie swojego interoperacyjnego urządzenia UTA One® na cztery kolejne kraje europejskie.

Do tej pory z UTA One® można było uiszczać myto w Niemczech, Austrii, Belgii (również opłaty za tunel Liefkenshoek), we Francji, Hiszpanii i Portugalii, we Włoszech oraz w Polsce (A4). Teraz urządzenie działa również w Skandynawii: na drogach płatnych w Norwegii (dodatkowo mosty i promy), mostach w Szwecji i Danii, oraz pozwala wygodnie regulować opłaty drogowe w Szwajcarii (łącznie z Liechtenstein).

Dzięki rozszerzeniu zakresu działania o kolejne systemy, aktualnie UTA One® umożliwia uiszczanie myta w 13 systemach w 12 krajach europejskich, stając się tym samym najbardziej kompleksowym rozwiązaniem w zakresie European Electronic Toll Service (EETS) na rynku.

Nowe systemy opłat mogą być instalowane na urządzeniach UTA One® poprzez zdalną  aktualizację. Klient samodzielnie dokonuje aktywacji wybranego systemu po zalogowaniu się do Strefy Klienta w zamkniętej części strony www.uta.com

W najbliższych miesiącach UTA planuje rozszerzenie zakresu działania na urządzenia UTA One® na kolejne kraje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!