Wyróżnienie za wzornictwo dla Tramino

8 marca 2012, 14:24

Solaris Tramino został wyróżniony nagrodą TOP Design w czasie targów „arena DESIGN”, które trwały w dniach 5-8 marca 2012 r. w Poznaniu. Tramwaj wyróżniono w kategorii motoryzacja i transport publiczny.

Tramwaj Solaris TraminoJury wybierało produkty, które są przykładem umiejętnego zastosowania oryginalnego wzornictwa na polu biznesowym. W Poznaniu można było obejrzeć nie tylko najnowsze trendy we współczesnej estetyce, lecz także oryginalne przykłady współpracy designerów z producentami. Nagrodę w imieniu Solaris Bus & Coach S.A. odebrał Dariusz Michalak, Dyrektor Biura Badań i Rozwoju oraz Jens Timmich, twórca designu Tramino.

Udział w konkursie miał na celu podkreślić wagę i korzyści płynące z Dariusz Michalak, Dyrektor Biura Badań i Rozwoju oraz Jens Timmich, twórca designu Tramino odbierają nagrodę w imieniu Solaris Bus & Coach S.A.innowacyjnych rozwiązań projektowych i docenić wysiłek firm inwestujących w oryginalny wygląd swoich produktów.

Do konkursu można było zgłaszać przedmioty będące w seryjnej produkcji nie dłużej niż dwa lata lub takie, które dopiero w tym roku zostaną włączone do procesu produkcyjnego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!