Smooth. Steady. Stable. Nowa kampania reklamowa podkreśla asortyment febi Truck w zakresie zawieszenia pneumatycznego

7 czerwca 2021, 23:07

Firma febi uruchomiła nową kampanię reklamową, mającą na celu zwrócenie uwagi na szeroki asortyment elementów zawieszenia podwozia, w tym na miechy zawieszenia pneumatycznego oraz amortyzatory. Hasłem kampanii „Smooth. Steady. Stable” ta dobrze znana niemiecka marka pokazuje swoje niezmienne przywiązanie do oferowania produktów o wysokiej jakości.

febi oferuje szeroki asortyment obejmujący ponad 750 elementów w zakresie zawieszenia podwozia. Sama tylko oferta febi w zakresie amortyzatorów obejmuje 375 referencji i należy do najbardziej kompleksowych na niezależnym aftermarkecie. Asortyment części zamiennych jest stale poszerzany o każdy nowy pojazd użytkowy wypuszczany na rynek.

Ponieważ elementy zawieszenia podwozia mają kluczowe znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy, kampania zwraca szczególną uwagę na jakość: części przechodzą przez kompleksowy restrykcyjny program badań i testów jakościowych, zapewniających bezkompromisowe bezpieczeństwo oraz trwałość i wytrzymałość. febi współpracuje wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami. Cały asortyment produktów spełnia w zakresie jakości wymagania OE. Dodatkowo na wszystkie części udzielana jest 3-letnia gwarancja producenta, która stanowi prawdziwą wartość dodaną dla dystrybutorów, warsztatów oraz właścicieli i kierowców samochodów użytkowych.

Więcej informacji na temat szerokiego asortymentu elementów febi do układu zawieszenia podwozia można znaleźć na stronie: Nadwozie i kabina | febi bilstein

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!