Wraca Naczepomania – największa branżowa impreza już 2 lipca

21 czerwca 2021, 12:39

Po dwuletniej przerwie, spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi, wraca największa w Polsce impreza branży naczep i przyczep do pojazdów ciężarowych. Naczepomania 2021 odbędzie się 2 lipca (piątek) w Łodzi.

Wydarzenie integruje środowisko transportowe, właścicieli firm, media branżowe, kierowców, producentów, serwisantów i pasjonatów. Na miejscu będzie można obejrzeć pojazdy wielu europejskich producentów oraz komponenty krajowych i zagranicznych dostawców i inne branżowe nowości. Organizatorem imprezy jest firma PTM Polska.

– Tegoroczna Naczepomania, która odbędzie się 2 lipca będzie jedną z pierwszych wystaw w Polsce, po zniesieniu lockdownu. Z rozmów wynika, że ludzie są zmęczeni izolacją, spotkaniami on-line, większość ma potrzebę wyjścia i spotkań w realnym świecie. Kontakty międzyludzkie okazują się być nie do zastąpienia. – mówi Agnieszka Ficińska, Specjalista ds. marketingu w firmie PTM Polska – Przygotowania do Naczepomanii rozpoczynaliśmy zazwyczaj z ponad półrocznym wyprzedzeniem. Teraz zdecydowaliśmy, że musimy dać radę w dwa miesiące. Nie chcieliśmy rezygnować z kolejnej edycji wystawy, a wcześniejsze obostrzenia, nie dawały za bardzo nadziei na powrót do normalności. Firmy z branży odniosły się z zainteresowaniem do Naczepomanii, mamy już dużo zgłoszeń, a proces rejestracji jest cały czas otwarty. Zapraszamy wszystkich potencjalnych wystawców do zaprezentowania swoich nowości.

Krótki czas na przygotowanie imprezy nie oznacza wcale obniżenia jej poziomu. Wymógł jednak na organizatorach zawężenie formuły do wydarzenia ściśle branżowego. Poprzednia edycja Naczepomanii była spotkaniem profesjonalistów, ale i eventem rodzinnym z wieloma atrakcjami dla młodszego pokolenia.

– Rzeczywiście, tegoroczny event kierujemy tylko do gości z branży, wynika to z bardzo krótkiego czasu na przygotowania. W kolejnych latach, zamierzamy jednak powrócić do branżowo-piknikowej formuły. Po zapytaniach, które otrzymujemy, widać jak duże jest zainteresowanie branżą transportową i ciekawymi pojazdami wśród osób spoza branży i młodego pokolenia. – mówi Agnieszka Ficińska.

Możemy jednak uspokoić osoby, które obawiają się o brak atrakcji w czasie eventu. Naczepomania jest przede wszystkim wystawą pojazdów oraz miejscem do zaprezentowania swoich produktów i usług dla firm związanych z branżą transportową. Organizator zawsze stara się jednak umilić czas wszystkim odwiedzającym. Tym razem przygotowywane atrakcje będą nawiązywać do piłki nożnej, w związku z trwającym Euro 2020 oraz lokalizacją imprezy. W programie znajdą się m.in. pokazy wicemistrzów świata Street Soccer i Freestyle Football. Organizator zapowiada także niespodzianki.

Lokalizacja to kolejna zmiana wobec poprzednich edycji Naczepomanii. Dwie poprzednie edycje odbyły się na łódzkiej Atlas Arenie. Tym razem miejscem spotkania będzie stadion Widzewa Łódź, przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 138.

– Powód zmiany lokalizacji jest bardzo prozaiczny. Obydwa obiekty: Atlas Arena i stadion Widzewa są obiektami należącymi do Miasta Łódź. Lokalizacja wynika z dostępności obiektu w danym terminie. W Łodzi niewiele jest miejsc, spełniających nasze wymagania, czyli dysponujących dużą powierzchnią i twardym podłożem zapewniającym komfort dla wystawców wraz z pojazdami. – mówi Agnieszka Ficińska z PTM Polska.

Naczepomania będzie podzielona na dwie strefy:

  • strefa wystawców – możliwość nawiązania relacji biznesowych i zapoznania się z nowościami w branży
  • strefa cateringu i rozrywki – odpoczynek i relaks

Impreza jest otwarta dla środowiska transportowo-logistycznego, jednak wymagana jest uprzednia rejestracja w celu otrzymania vouchera na wstęp. Formularz rejestracyjny można wypełnić tutaj: https://www.naczepomania.pl/index.php/pl/rejestracja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!