MOYA wzbogaciła się o dwie kolejne stacje

29 czerwca 2021, 8:26

W sieci MOYA otwarte zostały dwie nowe stacje paliw – w Wielichowie (woj. wielkopolskie) oraz w Zelowie (woj. łódzkie). Oba obiekty działają na zasadzie franczyzy. Kolejne otwarcia zbliżają sieć MOYA do zaplanowanego na ten rok wyniku, wynoszącego blisko 380 stacji w niebiesko-czerwonych barwach.

Stacja paliw w Zelowie mieści się przy drodze powiatowej nr 484, relacji Zelów-Łask. Obiekt jest bardzo atrakcyjny ze względu na atrakcyjną i szeroką ofertę paliwową i pozapaliwową. Można zatankować tu benzynę 95, 98 olej napędowy oraz LPG. Oprócz tego, kierowcy mogą skorzystać z kompresora i ręcznej myjni samochodowej. Na terenie stacji znajduje się wypożyczalnia przyczep towarowych oraz punkt wymiany butli LPG. Koncept gastronomiczny Caffe MOYA oferuje rozbudowane menu, na które oprócz hot-dogów czy zapiekanek składają się także pizze w kilku wariantach smakowych oraz zestaw amerykański (stripsy z kurczaka z frytkami). Na stacji dostępny jest Paczkomat.

Stacja w Wielichowie koncentruje się na obsłudze klientów lokalnych. Oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power, a także LPG. Oprócz tego kierowcy mogą skorzystać z kompresora oraz zlokalizowanej nieopodal myjni dla samochodów osobowych. W Caffe MOYA dostępne jest standardowe menu, czyli przede wszystkim kawa w wielu wariantach, hot-dogi, zapiekanki i wiele innych. Ponadto, na terenie stacji znajduje się Paczkomat, w którym można zarówno nadać, jak i odebrać przesyłki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!