Polska firma transportowa podbija Europę Zachodnią

26 kwietnia 2012, 15:19

Hussar Gruppa, działająca w Europie Zachodniej, jeszcze w tym roku zadebiutuje na rynku NewConnect. Na zakończonych w minionym tygodniu branżowych targach Silesia TSL EXPO zaprezentowała najnowsze rozwiązania w każdej ze swoich pięciu linii biznesowych.

W ciągu trzech lat zamierzamy stać się najlepiej zarządzaną średniej wielkości firmą transportową w Europie. Ale transport to tylko jeden z kilku elementów naszej działalności. Jako jedyni na rynku oferujemy klientowi kompleksową ofertę, od usług typu TSL przez pomoc drogową, handel i produkcję części zamiennych, aż po pośrednictwo w finansowaniu projektów transportowych i reklamę mobilną na ciężarówkach. Dynamiczny rozwój nowych linii biznesowych sprawia, że potrzebujemy środków na rozwój stąd pomysł na debiut na NewConnect– tłumaczy Konrad Kąkolewski, prezes Hussar Gruppa. I dodaje że transport nie opiera się wyłącznie na zarządzaniu i prowadzeniu ciężarówek, ale też na dokładnym skupieniu się na potrzebach klientów, na tym czym się zajmują, oraz na zbudowaniu solidnych i skutecznych procesów operacyjnych nakierowanych wyłącznie na zysk.

Obecnie celem Hussar Gruppa jest debiut na NewConnect do końca bieżącego roku. Z prywatnej oferty chce pozyskać kilka milionów złotych  z przeznaczeniem głównie na dofinansowanie linii biznesowych HUSSAR Innovations,  HUSSAR Parts, HUSSAR Cash oraz HUSSAR Claims Solutions.

Swoje usługi Hussar Gruppa świadczy w Europie Zachodniej, głównie Niemczech, Francji, krajach Beneluksu i Wielkiej Brytanii. Posiada bazy i warsztaty naprawcze w Luksemburgu, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. – Jesteśmy absolutnie elastyczni. Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania dopasowane do każdego klienta indywidualnie. Utrzymujemy całodobową kontrolę nad wdrażanymi procesami, gdyż wierzymy, że jedynie taka absolutna kontrola czyni nas niezwykle konkurencyjnymi względem innych, oraz zapewnia najwyższą jakość naszych usług – tłumaczy Konrad Kąkolewski.


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.31.201.*, 3 maja 2012, 0:28 0 0

Poland strong!

Odpowiedz