DKV: Specjalne ceny na stacjach Lotos

7 maja 2012, 13:52

Operator kart paliwowych DKV powiększył sieć tanich stacji Bottom Up o 25 punktów marki Lotos. Na tych stacjach wszyscy klienci DKV tankują olej napędowy w cenie do 5-7% niższej niż stawka z dystrybutora.

System Bottom Up obejmuje wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii i Węgier. Do niedawna kierowcy mieli u nas do dyspozycji dziewięć stacji, położonych w miejscach kluczowych dla transportu.

Od 1 lutego system Bottom Up obejmuje 34 punkty tankowania, z czego
25 to stacje sieci Lotos.

Jak sprawdzić cenę?

Cena diesla oferowana na tych stacjach jest jednakowa. DKV stworzyło specjalną aplikację, która umożliwia sprawdzanie aktualnych cen. Dostępne jest na stronie www.info-myto.pl w zakładce Usługi DKV > Paliwa i akcesoria.

Ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV, bez dodatkowych formalności. Płacą za paliwo cenę, która jest zdecydowanie niższa niż ta z dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci – bo paliwo jest tańsze, stacje – bo zwiększają obroty i DKV – bo fakturuje większe ilości tankowań” – mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja w miejscach kluczowych dla transportu oraz wysoki standard usług przyczyniły się do rozbudowy sieci Bottom Up. Obok stacji Lotosu, w Polsce należy do niej także 9 stacji prywatnych. Natomiast za granicą działa 18 stacji w Austrii oraz 4 na Węgrzech. Ceny oleju napędowego na tych stacjach są stałe w okresach tygodniowych.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!